SEOPress - en to fa translation catalogue (543 entries)

en: %s was found %d times.
fa: %s %d بار یافت شد

en: 2048 characters max.; default: meta description. If not available, use the beginning of the post content.
fa: حداکثر 2048 حرف؛ به طور پیش فرض: meta description. اگر در دسترس نباشد، از آغاز محتوای پست استفاده کنید.

en: 256 characters max., usually a video will belong to a single category, separate categories with commas. Default: first post category if available.
fa: حداکثر 256 کاراکتر، معمولا یک ویدیو به یک دسته اختصاص داده می شود، دسته های جداگانه با کاما. پیش فرض: اولین پست رده در صورت موجود بودن

en: 301 Moved Permanently
fa: 301 به طور دائم منتقل شد

en: 302 Found / Moved Temporarily
fa: 302 یافت / موقتا منتقل شد

en: 307 Moved Temporarily
fa: 307 به طور موقت منتقل شد

en: 32 tags max., separate tags with commas. Default: target keywords + post tags if available.
fa: 32 تگ حداکثر، تگ های جداگانه با کاما. پیش فرض: کلمات کلیدی مورد نظر + برچسب های پست در صورت موجود بودن.

en: 404 - Page not found
fa: 404 - صفحه یافت نشد

en: 404 archives
fa: آرشیو 404

en: 404 error?
fa: خطای 404

en: 410 Gone
fa: 410 رفته

en: 451 Unavailable For Legal Reasons
fa: 451 برای دلایل حقوقی موجود نیست

en: A remarketing audience is a list of cookies or mobile-advertising IDs that represents a group of users you want to re-engage because of their likelihood to convert.
fa: یک مخاطب بازاریابی لیستی از کوکیها یا شناسههای تبلیغاتی همراه است که نشان دهنده گروهی از کاربران است که شما میخواهید به دلیل امکان تبدیل آنها مجددا مشارکت کنید.

en: ASC (ascending order from lowest to highest values (1, 2, 3; a, b, c))
fa: ASC (ترتیب صعودی از کمترین به بالاترین مقدار (1، 2، 3، a، b، c))

en: Accept
fa: تایید کنید

en: Accept button for user tracking
fa: دکمه پذیرش برای ردیابی کاربر

en: Activate License
fa: فعال سازی لایسنس

en: Add Dublin Core meta tags
fa: اضافه کردن متا تگ های Dublin Core

en: Add Google Local Business data type
fa: نوع داده تجارت محلی گوگل Google Local Business را اضافه کنید

en: Add TINYMCE editor to term description
fa: برای توصیف اصطلاح، ویرایشگر TINYMCE را اضافه کنید

en: Add WP Editor to taxonomy description textarea
fa: ویرایشگر وردپرس را به ناحیه متنی توضیحات دسته‌بندی اضافه کنید

en: Add canonical URL column
fa: اضافه کردن ستون URL کانونی

en: Add meta description column
fa: اضافه کردن ستون توضیحات متا

en: Add redirection URL column
fa: ستون URL redirection را اضافه کنید

en: Add redirection enable column
fa: ستون فعالسازی تغییر مسیر را اضافه کنید

en: Add rel next/prev link in head of paginated archive pages
fa: پیوند بعدی / پیشین را در سر صفحه صفحات بایگانی پیوند قرار دهید

en: Add target keyword column
fa: ستون کلمه کلیدی هدف اضافه کنید

en: Add title column
fa: ستون عنوان را اضافه کنید

en: Add video
fa: اضافه کردن ویدیو

en: Add your site to Google. It's free!
fa: سایت خود را به گوگل اضافه کنید. رایگان است!

en: Add your site to Search Console!
fa: سایت خود را به کنسول جستجو اضافه کنید!

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Advanced SEO options for advanced users!
fa: گزینه های جستجوی پیشرفته برای کاربران پیشرفته!

en: All alternative tags are filled in. Good work!
fa: همه برچسب های جایگزین پر شده اند. کار خوب!

en: Allowed values are float numbers in the range 0.0 to 5.0.
fa: مقادیر مجاز شمارنده شناور در محدوده 0.0 تا 5.0 است.

en: Analyze my content
fa: محتوای من را تجزیه و تحلیل کنید

en: Analyze this page with Google Page Speed
fa: این صفحه را با Google Page Speed تجزیه و تحلیل کنید

en: Appearance
fa: ظاهر

en: Archive title
fa: عنوان بایگانی

en: Archives
fa: بایگانی

en: Author archives
fa: بایگانی نویسنده

en: Authors
fa: نویسندگان

en: Automatically set the image Alt text
fa: به صورت خودکار متن تصویر را تنظیم کنید

en: Automatically set the image Caption
fa: به صورت خودکار کپشن تصویر را تنظیم کنید

en: Automatically set the image Description
fa: توضیحات تصویر را به صورت خودکار تنظیم کنید

en: Automatically set the image Title
fa: عنوان تصویر را به طور خودکار تنظیم کنید

en: BOT
fa: ربات

en: Baggage tracking
fa: ردیابی رجیستری

en: Bill payment
fa: پرداخت قبض

en: Billing support
fa: پشتیبانی از صورتحساب

en: Bing site verification
fa: تأیید سایت Bing

en: Blank sitemap?
fa: نقشه سایت خالی است؟

en: Block Content analysis metabox to user roles
fa: تجزیه و تحلیل محتوا تجزیه و تحلیل metabox به نقش کاربر

en: Block SEO metabox to user roles
fa: بلوک متفاوتی SEO به نقش های کاربر

en: Breadcrumbs
fa: مسیر راهنما

en: Break comments into pages is ON!
fa: تقسیم بندی نظرات به صفحات روشن است!

en: Broken Links
fa: لینک های شکسته

en: Browse our guides
fa: راهنماهای ما را مرور کنید

en: Buy an SSL!
fa: خرید یک SSL!

en: By clicking Migrate, we'll import:
fa: با کلیک بر روی مهاجرت٬ درون ریزی انجام می‌شود:

en: By clicking Reset Notices, all notices in the notifications center will be set to their initial status.
fa: با کلیک روی تنظیم مجدد اعلامیه، تمام اعلان ها در مرکز اطلاع رسانی به وضعیت اولیه آنها تنظیم می شود.

en: Canonical
fa: کانونیکال

en: Canonical URL
fa: URL کانونیکال

en: Categories
fa: دسته بندی ها

en: Category Description
fa: شرح دسته

en: Category Title
fa: عنوان دسته بندی

en: Category description
fa: شرح رده

en: Category title
fa: عنوان رده

en: Change the button value
fa: مقدار دکمه را تغییر دهید

en: Change this settings
fa: این تنظیمات را تغییر دهید

en: Check our website
fa: وب سایت ما را بررسی کنید

en: Check to INCLUDE Post Types
fa: بررسی کنید که شامل انواع پست ها باشد

en: Check to INCLUDE Taxonomies
fa: بررسی کنید تا طبقه بندی را شامل کنید

en: Check websites setup on your server
fa: بررسی وب سایت ها را روی سرور خود تنظیم کنید

en: Click to disable this feature
fa: برای غیرفعال کردن این ویژگی کلیک کنید

en: Click to enable this feature
fa: برای فعال کردن این ویژگی کلیک کنید

en: Configure default WordPress RSS.
fa: پیکربندی پیش فرض وردپرس RSS.

en: Connected users
fa: کاربران متصل

en: Consent message for user tracking
fa: پیام موافقت برای ردیابی کاربر

en: Contact option (only for Organizations)
fa: گزینه تماس (فقط برای سازمانها)

en: Contact type (only for Organizations)
fa: نوع تماس (فقط برای سازمانها)

en: Content analysis
fa: تجزیه و تحلیل محتوا

en: Create your page now!
fa: اکنون صفحه خود را ایجاد کنید

en: Credit card support
fa: پشتیبانی کارت اعتباری

en: Cross domain tracking makes it possible for Analytics to see sessions on two related sites (such as an ecommerce site and a separate shopping cart site) as a single session. This is sometimes called site linking.
fa: ردیابی دامنه های متقابل امکان می دهد که Analytics به جلسات در دو سایت مرتبط (مانند یک سایت تجارت الکترونیک و یک سایت سبد خرید جداگانه) به عنوان یک جلسه واحد دسترسی پیدا کند. این گاهی اوقات به عنوان لینک سایت نامگذاری می شود.

en: Cross domains
fa: دامنه های عبور

en: Current date
fa: تاریخ فعلی

en: Current day
fa: امروز

en: Current month
fa: ماه جاری

en: Current number page
fa: شماره صفحه فعلی

en: Current time
fa: زمان کنونی

en: Current year
fa: سال فعلی

en: Custom Dimensions
fa: ابعاد سفارشی

en: Custom breadcrumbs
fa: مسیر راهنمای سفارشی

en: Custom fields from post, page or post type
fa: زمینه های سفارشی از نوع پست، صفحه یا پست

en: Custom term taxonomy from post, page or post type
fa: طبقه بندی اصطلاحات سفارشی از نوع پست، صفحه یا پست

en: Customer support
fa: پشتیبانی مشتری

en: Customize your permalinks.
fa: پیوندهای یکتای خود را سفارشی کنید.

en: DESC (descending order from highest to lowest values (3, 2, 1; c, b, a))
fa: DESC (ترتیب نزولی از بالاترین به پایین ترین مقادیر (3، 2، 1، c، b، a))

en: Dashboard
fa: داشبورد

en: Date archives
fa: بایگانی تاریخ

en: Day Archive date
fa: تاریخ بایگانی روز

en: Default
fa: پیش فرض

en: Default (date)
fa: پیش فرض (تاریخ)

en: Default Twitter Image
fa: پیش فرض تصویر توییتر

en: Default value:
fa: مقدار پیش فرض:

en: Default: title tag, if not available, post title.
fa: پیش فرض: عنوان برچسب، اگر در دسترس نیست، عنوان پست.

en: Description
fa: شرح

en: Disable author archives
fa: بایگانی نویسنده را غیرفعال کنید

en: Disable date after each post, page, post type?
fa: تاریخ را پس از هر پست، صفحه، نوع پست غیرفعال کنید؟

en: Disable date archives
fa: بایگانی تاریخ را غیرفعال کنید

en: Disable redirection
fa: تغییر مسیر را غیرفعال کنید

en: Disable the display of the publication date
fa: نمایش تاریخ انتشار را غیرفعال کنید

en: Disable this!
fa: این را غیرفعال کنید

en: Disable trailing slash for metas
fa: غیرفعال کردن علامت گذاری به عقب برای metas

en: Display Page Speed column to check performances
fa: ستون سرعت صفحه نمایش برای بررسی عملکرد

en: Display more posts per page on homepage and archives
fa: نمایش پست های بیشتر در هر صفحه در صفحه اصلی و آرشیو

en: Display nofollow status
fa: نمایش وضعیت nofollow

en: Display noindex status
fa: نمایش وضعیت noindex

en: Display total number of words in content
fa: نمایش تعداد کل کلمات در محتوا

en: Do NOT change your permalink structure on a production site. Changing URLs can severely damage your SEO.
fa: ساختار پیوندهای یکتای خود را در یک سایت فعال تغییر ندهید. تغییر یوآرال ها می‌تواند به سئوی شما آسیب بزند.

en: Do not display a "Cached" link in the Google search results <strong>(noarchive)</strong>
fa: لینک کش شده را در نتایج جستجوی گوگل نمایش نده <strong> (noarchive) </ strong>

en: Do not display a "Cached" link in the Google search results.
fa: پیوند \ "Cached " را در نتایج جستجوی Google نمایش ندهید.

en: Do not display a description in search results for this page <strong>(nosnippet)</strong>
fa: توضیحات را در نتایج جستجو برای این صفحه نمایش نده <strong> (nosnippet) </ strong>

en: Do not display a description in the Google search results for all pages.
fa: توضیحات را در نتایج جستجوی گوگل برای همه صفحات نمایش ندهید.

en: Do not display all pages of the site in Google search results and do not display "Cached" links in search results.
fa: تمام صفحات سایت را در نتایج جستجوی گوگل نمایش ندهید و لینک های \ "Cached " را در نتایج جستجو نمایش ندهید.

en: Do not display author archives in search engine results <strong>(noindex)</strong>
fa: آرشیوهای نویسنده را در نتایج جستجوی موتور جستجو نمایش نده <strong> (noindex) </ strong>

en: Do not display date archives in search engine results <strong>(noindex)</strong>
fa: در <strong> (noindex) </ strong> بایگانی تاریخ را نمایش ندهید

en: Do not display search archives in search engine results <strong>(noindex)</strong>
fa: بایگانی جستجو در نتایج موتورهای جستجو نمایش نده <strong> (noindex) </ strong>

en: Do not display this page in search engine results / XML - HTML sitemaps <strong>(noindex)</strong>
fa: این صفحه را در نتایج موتورهای جستجو نشان ندهید / XML - HTML sitemaps <strong>(noindex)</strong>

en: Do not display this post type archive in search engine results <strong>(noindex)</strong>
fa: این آرشیو نوع پست را در نتایج جستجو نمایش نده <strong> (noindex) </ strong>

en: Do not display this single post type in search engine results <strong>(noindex)</strong>
fa: این نوع پست پست را در نتایج جستجو نمایش نده <strong> (noindex) </ strong>

en: Do not display this taxonomy archive in search engine results <strong>(noindex)</strong>
fa: این بایگانی طبقه بندی را در نتایج جستجو نمایش نده <strong> (noindex) </ strong>

en: Do not follow links for all pages.
fa: پیوندها را برای همه صفحات دنبال نکنید.

en: Do not follow links for this page <strong>(nofollow)</strong>
fa: پیوندهای مربوط به این صفحه را دنبال نکنید <strong> (nofollow) </ strong>

en: Do not follow links for this post type archive <strong>(nofollow)</strong>
fa: لینک های این آرشیو نوع پست را دنبال نکنید <strong> (nofollow) </ strong>

en: Do not follow links for this single post type <strong>(nofollow)</strong>
fa: پیوندهای مربوط به این نوع پست تنها را دنبال نکن <strong> (nofollow) </ strong>

en: Do not follow links for this taxonomy archive <strong>(nofollow)</strong>
fa: پیوندهای این بایگانی طبقه بندی را دنبال نکن <strong> (nofollow) </ strong>

en: Do not index images for this page <strong>(noimageindex)</strong>
fa: برای این صفحه تصاویر را ایندکس نکن <strong> (noimageindex) </ strong>

en: Do not index images from the entire site.
fa: تصاویر را از کل سایت نمایش ندهید.

en: Do not use Open Directory project metadata for titles or excerpts for all pages.
fa: از متادیتای پروژه Open Directory برای عناوین یا گزیده ها برای همه صفحات استفاده نکنید.

en: Do not use Open Directory project metadata for titles or excerpts for this page <strong>(noodp)</strong>
fa: از متادیتای Open Directory project برای عناوین یا گزیده‌های این صفحه استفاده نکنید <strong> (noodp) </ strong>

en: Do you have a Google My Business page? It's free!
fa: آیا یک صفحه کسب و کار من در Google دارید؟ رایگان است!

en: Dublin Core
fa: هسته دوبلین

en: Duration in seconds
fa: مدت زمان به ثانیه

en: Easy Digital Downloads
fa: ایزی دیجیتال دانلود

en: Edit your htaccess file.
fa: فایل htaccess خود را ویرایش کنید.

en: Edit your robots.txt file
fa: فایل robots.txt خود را ویرایش کنید

en: Emergency
fa: اضطراری

en: Enable Breadcrumbs for your theme and improve your SEO in SERPs
fa: مسیر راهنما یا Breadcrumbs را برای موضوع خود فعال کنید و SEO خود را در SERPs بهبود بخشید

en: Enable Google Analytics tracking
fa: ردیابی Google Analytics را فعال کنید

en: Enable Google Analytics tracking (Global Site Tag: gtag.js)
fa: Google Analytics Tracking را فعال کنید (برچسب گوگل: gtag.js)

en: Enable Google Optimize
fa: Google Optimize را فعال کنید

en: Enable HTML Sitemap
fa: نقشه سایت HTML را فعال کنید

en: Enable IP Anonymization
fa: غیرفعال سازی IP را فعال کنید

en: Enable Image Sitemaps (standard images, image galleries, featured image, WooCommerce product images)
fa: فعال کردن نقشه سایت تصویر (تصاویر استاندارد، گالری تصاویر، تصویر برجسته، تصاویر محصول WooCommerce)

en: Enable OG data
fa: فعال کردن داده های OG یا همان open graph

en: Enable Open Graph Data
fa: فعال کردن نمودار گرافیکی باز

en: Enable Twitter Card
fa: فعال کردن کارت توییتر

en: Enable Twitter card
fa: فعال کردن کارت توییتر

en: Enable Video Sitemaps
fa: فعال کردن نقشه سایت ویدیو

en: Enable XML Image Sitemaps
fa: فعالسازی نقشه سایت تصویر در قالب XML

en: Enable XML Sitemap
fa: نقشه سایت XML را فعال کنید

en: Enable XML Video Sitemaps
fa: فعالسازی نقشه‌های سایت ویدیویی در قالب XML

en: Enable affiliate/outbound links tracking (eg: aff, go, out, recommends)
fa: ردیابی پیوندهای مرتبط / خروجی را فعال کنید (به عنوان مثال: aff، go، out، recommends)

en: Enable affiliate/outbound tracking
fa: ردیابی بازاریاب خارجی را فعال کنید

en: Enable cross-domain tracking
fa: ردیابی متقابل دامنه را فعال کنید

en: Enable download tracking
fa: ردیابی دانلود را فعال کنید

en: Enable downloads tracking (eg: PDF, XLSX, DOCX...)
fa: فعال کردن ردیابی دانلود (به عنوان مثال: PDF، XLSX، DOCX ...)

en: Enable external links tracking
fa: پیگیری لینک های خارجی را فعال کنید

en: Enable follow
fa: فعال کردن فالو

en: Enable index
fa: فعال کردن ایندکس

en: Enable nofollow
fa: nofollow را فعال کنید

en: Enable noindex
fa: noindex را فعال کنید

en: Enable redirection
fa: تغییر مسیر را فعال کنید

en: Enable redirection?
fa: تغییر مسیر را فعال کنید؟

en: Enable remarketing, demographics, and interests reporting
fa: بازاریابی مجدد، جمعیت شناسی و گزارش های منافع را فعال کنید

en: Enhanced Link Attribution
fa: تخصیص پیوند پیشرفته

en: Enhanced Link Attribution improves the accuracy of your In-Page Analytics report by automatically differentiating between multiple links to the same URL on a single page by using link element IDs.
fa: اختصاص پیوند پیشرفته، دقت گزارش تجزیه و تحلیل صفحه خود را با به کارگیری خودکار شناسایی لینک های چندگانه با همان URL در یک صفحه با استفاده از شناسه های عناصر لینک، بهبود می بخشد.

en: Enter Bing meta value site verification
fa: تأیید سایت Bing Meta Value را وارد کنید

en: Enter Google meta value site verification
fa: تایید سایت مقدار متای گوگل را وارد کنید

en: Enter Yandex meta value site verification
fa: تایید سایت سایت مترجم سایت Yandex را وارد کنید

en: Enter a custom value, useful if your title is too long
fa: یک مقدار سفارشی را وارد کنید، اگر عنوان شما خیلی طولانی باشد مفید است

en: Enter a few keywords for analysis to help you write optimized content.
fa: چند کلمه کلیدی برای تجزیه و تحلیل وارد کنید تا به شما در ایجاد محتوای بهینه شده کمک کند.

en: Enter a keyword, or a phrase, to find the top 10 Google suggestions instantly. This is useful if you want to work with the long tail technique.
fa: یک کلمه کلیدی یا عبارت را وارد کنید تا بلافاصله 10 پیشنهاد برتر Google را پیدا کنید. اگر می خواهید با تکنیک دم طولانی کار کنید، مفید است.

en: Enter a post, page or custom post type ID(s) to display the sitemap
fa: شناسه های یک پست٬ برگه یا نوع دست سفارشی را برای نمایش در نقشه سایت وارد کنید

en: Enter your Facebook description
fa: توصیف فیس بوک خود را وارد کنید

en: Enter your Facebook title
fa: عنوان فیس بوک خود را وارد کنید

en: Enter your Google Optimize container ID
fa: ‫container ID گوگل اپتیمایز خود را وارد کنید

en: Enter your Tracking ID (UA-XXXX-XX)
fa: شناسه پیگیری (UA-XXXX-XX) را وارد کنید

en: Enter your Twitter description
fa: توصیف توییتر خود را وارد کنید

en: Enter your Twitter title
fa: عنوان توییتر خود را وارد کنید

en: Enter your message (HTML allowed)
fa: پیام خود را وارد کنید (اجازه HTML)

en: Enter your meta description
fa: شرح متا را وارد کنید

en: Enter your separator, eg: "-"
fa: جداکننده خود را وارد کنید، به عنوان مثال: \ "- "

en: Enter your target keywords
fa: کلمات کلیدی مورد نظر خود را وارد کنید

en: Enter your title
fa: عنوان خود را وارد کنید

en: Enter your tracking ID
fa: شناسه ردیابی خود را وارد کنید

en: Enter your video URL
fa: URL ویدیو خود را وارد کنید

en: Enter your video categories
fa: دسته بندی های ویدیویی خود را وارد کنید

en: Enter your video description
fa: توضیحات ویدیوی خود را وارد کنید

en: Enter your video tags
fa: برچسب های ویدیوی خود را وارد کنید

en: Enter your video title
fa: عنوان ویدئو خود را وارد کنید

en: Events
fa: رویدادها

en: Exclude all parameters
fa: تمام پارامترها را استثنا کنید

en: Exclude some Posts, Pages, Custom Post Types or Terms IDs
fa: برخی از پست ها، صفحات، انواع پست سفارشی یا شناسه های شرایط را استثنا کنید

en: Exclude this post from Google News Sitemap?
fa: این پست را از سایت نقشه گوگل حذف کنید؟

en: Exclude this post from Video Sitemap?
fa: این پست را از ویدیو Sitemap حذف کنید؟

en: Export
fa: برون بری

en: Export the plugin settings for this site as a .json file. This allows you to easily import the configuration into another site.
fa: تنظیمات افزونه را برای این سایت به عنوان فایل json صادر کنید. این به شما اجازه می دهد تا به راحتی پیکربندی را به سایت دیگری وارد کنید.

en: Facebook (Open Graph)
fa: فیس بوک (گراف باز)

en: Facebook Admin ID
fa: شناسه فیس بوک

en: Facebook App ID
fa: فیس بوک شناسه برنامه

en: Facebook Link Ownership ID
fa: پیوند مالکیت فیس بوک

en: Facebook Open Graph tags (title, description and image thumbnail)
fa: فیس بوک باز کردن برچسب های گراف (عنوان، توضیحات و تصویر کوچک)

en: Facebook Page URL
fa: URL فیس بوک

en: Facebook Thumbnail
fa: فیس بوک تصویر بند انگشتی

en: Facebook Title
fa: عنوان فیس بوک

en: Facebook description
fa: توصیف فیس بوک

en: Find your tracking ID
fa: شناسه ردیابی خود را پیدا کنید

en: Fix this!
fa: این را ثابت کنید

en: Flush permalinks
fa: حذف پیوندهای یکتا

en: Follow us on Twitter
fa: ما را در توییتر دنبال کنید

en: GO PRO!
fa: دریافت نسخه پولی!

en: General
fa: عمومی

en: Get list
fa: دریافت لیست

en: Get suggestions!
fa: پیشنهادات

en: Google Analytics
fa: گوگل آنالتیکز

en: Google News
fa: اخبار گوگل

en: Google News Sitemap
fa: نقشه سایت گوگل نیوز

en: Google Optimize offers A/B testing, website testing & personalization tools.
fa: بهینه سازی گوگل این خدمات را ارائه می دهد تست A / B، تست وب سایت و ابزار شخصی سازی.

en: Google Snippet Preview
fa: پیش نمایش اسنیپت گوگل Google Snippet

en: Google site verification
fa: تأیید سایت گوگل

en: Google suggestions
fa: پیشنهادات گوگل

en: Guide to create custom dimensions in Google Analytics - new window
fa: راهنمای ایجاد ابعاد دلخواه در Google Analytics - پنجره جدید

en: Guide to enable XML Sitemaps - new window
fa: راهنمای فعال سازی XML Sitemaps - پنجره جدید

en: Guide to enable XML image sitemaps - new window
fa: راهنمای فعال کردن نقشه های XML تصویر - پنجره جدید

en: Guide to enable XML video sitemaps - new window
fa: راهنمای فعال کردن سایت های ویدئویی XML - پنجره جدید

en: Guide to enable a HTML Sitemap - new window
fa: راهنمای فعال کردن یک نقشه سایت HTML - پنجره جدید

en: H1 (Heading 1)
fa: H1 (عنوان 1)

en: H2 (Heading 2)
fa: H2 (عنوان 2)

en: H3 (Heading 3)
fa: H3 (عنوان 3)

en: HTML Sitemap
fa: نقشه سایت HTML

en: HTML tags allowed: strong, em, br, a href / target
fa: برچسب های HTML مجاز:  strong, em, br, a href / target

en: Hearing impaired supported
fa: شنوایی ضعیف پشتیبانی شده است

en: Hide Genesis SEO Metabox
fa: پنهان کردن پیدایش SEO Metabox

en: Hide Genesis SEO Settings link
fa: پنهان کردن پیدایش تنظیمات SEO تنظیمات

en: Hide Notifications Center
fa: مخفی کردن مرکز اطلاع رسانی

en: Hide SEO tools
fa: مخفی کردن ابزارهای سئو

en: Hide advice in Structured Data Types metabox
fa: پننهان کردن توصیه ها در متاباکس انواع داده ساختاری

en: High impact
fa: تاثیر زیاد

en: High priority (top)
fa: اولویت بالا (بالا)

en: Home
fa: خانه

en: Hook to add custom tracking code with user consent - new window
fa: Hook برای اضافه کردن کد ردیابی سفارشی با رضایت کاربر - پنجره جدید

en: Hook to filter user consent message - new window
fa: هوک برای فیلتر کردن رضایت کاربر پیام - پنجره جدید

en: How to create a Facebook App ID
fa: چگونه برای ایجاد شناسه برنامه فیس بوک

en: How-to
fa: چگونه

en: If your post is set to noindex, it will be automatically excluded from the sitemap.
fa: اگر پست شما به noindex تنظیم شده باشد، به طور خودکار از نقشه سایت حذف می شود.

en: If your site is already verified in <strong>Bing Webmaster tools</strong>, you can leave this field empty.
fa: اگر سایت شما قبلا در <strong> ابزارهای وبمستری بینگ </ strong> تأیید شده است، میتوانید این فیلد را خالی کنید.

en: If your site is already verified in <strong>Google Search Console</strong>, you can leave this field empty.
fa: اگر سایت شما قبلا در <strong>کنسول جستجوی گوگل</strong> تأیید شده است، می توانید این فیلد را خالی کنید.

en: Image size for Twitter Summary card
fa: اندازه تصویر برای کارت توییتر خلاصه

en: Images in XML sitemaps are visible only from the source code.
fa: تصاویر در نقشه های XML فقط از کد منبع قابل مشاهده هستند.

en: Import
fa: درون ریزی

en: Import completed!
fa: درون ریزی کامل شد!

en: Import the plugin settings from a .json file. This file can be obtained by exporting the settings on another site using the form above.
fa: تنظیمات افزونه را از یک فایل json وارد کنید. این فایل را می توان با صادرات تنظیمات در سایت دیگری با استفاده از فرم بالا دریافت کرد.

en: Improve Easy Digital Downloads SEO
fa: بهبود سئوی Easy Digital Downloads

en: Improve WooCommerce SEO
fa: بهبود سئوی ووکامرس

en: Include
fa: عبارتند از

en: Indicate paginated content to Google
fa: محتوای پیمایش شده را به گوگل نمایش دهید

en: Instagram URL
fa: URL نمایش مشخصات عمومی

en: Knowledge Graph
fa: نمودار دانش

en: Large
fa: بزرگ

en: Last scrape:
fa: آخرین شکاف:

en: Learn more
fa: بیشتر بدانید

en: Learn more on Google official website.
fa: در وب سایت رسمی گوگل بیشتر بدانید.

en: License
fa: مجوز

en: LinkedIn URL
fa: نشانی اینترنتی لینک شده

en: Local Business
fa: تجارت محلی

en: Looking to edit your blog page?
fa: به دنبال ویرایش صفحه وبلاگ خود هستید؟

en: Low impact
fa: تاثیر کم

en: Low priority
fa: اولویت کم

en: Manage your XML / Image / Video / HTML Sitemap
fa: XML / Image / Video / HTML Sitemap خود را مدیریت کنید

en: Medium impact
fa: تأثیر متوسط

en: Menu order
fa: ترتیب منو

en: Meta Desc.
fa: توضیح متا.

en: Meta Robots (noindex, nofollow...)
fa: روبات های متا (noindex، nofollow ...)

en: Meta description
fa: توضیحات متا

en: Meta description template
fa: قالب توضیحات متا

en: Meta title
fa: عنوان متا

en: Migrate now
fa: اکنون مهاجرت کن

en: Migrate!
fa: مهاجرت!

en: Minimum size: 144x144px (300x157px with large card enabled), ideal ratio 1:1 (2:1 with large card), 5Mb max.
fa: حداقل اندازه: 144x144px (300x157px با کارت بزرگ فعال)، نسبت ایده آل 1: 1 (2: 1 با کارت بزرگ)، حداکثر 5Mb.

en: Minimum size: 160x90px (1920x1080 max), JPG, PNG or GIF formats. Default: your post featured image.
fa: حداقل اندازه: 160x90px (حداکثر 1920x1080)، JPG، PNG یا GIF. پیش فرض: تصویر نمایه پست شما.

en: Modified date
fa: تاریخ بروزرسانی

en: Monitor 404, create 301, 302 and 307 redirections
fa: مانیتور 404، ایجاد تغییرات 301، 302 و 307

en: Month Archive title
fa: عنوان بایگانی ماه

en: My awesome website
fa: وب سایت عالی من

en: NOT an external video (eg: video hosting on YouTube, Vimeo, Wistia...)? Check this if your video is hosting on this server.
fa: نه یک ویدیو خارجی (به عنوان مثال: میزبانی ویدئو در یوتیوب، ویمیو، ویستیا ...)؟ در صورتی که ویدیوی شما در این سرور میزبانی می شود، این را بررسی کنید.

en: NOT family friendly?
fa: خانواده دوستانه نیست؟

en: Need help with your redirections? Read our guide.
fa: آیا نیاز به راهنمایی در جهت هدایت شما وجود دارد؟ راهنمای ما را بخوانید.

en: No domain found.
fa: دامنه یافت نشد

en: No scrape.
fa: بدون خراش

en: NoFollow Links
fa: لینک های NoFollow

en: None
fa: هیچ کدام

en: None (will disable this feature)
fa: هیچ (این ویژگی را غیرفعال می کند)

en: None of your target keywords were found in Heading 2 (H2).
fa: هیچ یک از کلمات کلیدی مورد نظر شما در قسمت 2 (H2) یافت نشد.

en: None of your target keywords were found in Heading 3 (H3).
fa: هیچ یک از کلمات کلیدی مورد نظر شما در قسمت 3 (H3) یافت نشد.

en: None of your target keywords were found in the Meta Title.
fa: هیچ یک از کلمات کلیدی مورد نظر شما در Meta Title یافت نشد.

en: None of your target keywords were found in the Meta description.
fa: هیچ یک از کلمات کلیدی مورد نظر شما در توضیحات Meta یافت نشد.

en: Normal priority (default)
fa: اولویت عادی (به طور پیش فرض)

en: Not found
fa: پیدا نشد

en: Number of views
fa: تعداد دیدگاهها

en: Number of websites on your server:
fa: تعداد وب سایت ها در سرور شما:

en: One or more Facebook Page IDs that are associated with a URL in order to enable link editing and instant article publishing.
fa: یک یا چند شناسه صفحات فیس بوک که با یک URL مرتبط شده اند، برای فعال کردن ویرایش لینک و انتشار مقاله های فوری.

en: Open Graph, Twitter Card, Google Knowledge Graph and more...
fa: باز نمودار، کارت توییتر، نمودار گوگل دانش و بیشتر ...

en: Optimize your site for Google News
fa: بهینه سازی سایت خود را برای اخبار گوگل

en: Order posts by
fa: مرتب سازی پست‌ها با

en: Organization
fa: سازمان

en: Organization's phone number (only for Organizations)
fa: شماره تلفن سازمان (فقط برای سازمانها)

en: PRO
fa: نسخه پولی

en: Package tracking
fa: پیگیری بسته پستی

en: Page Speed
fa: سرعت صفحه

en: Person
fa: فرد

en: Person or organization
fa: فرد یا سازمان

en: Ping Google manually
fa: پینگ گوگل به صورت دستی

en: Pinterest URL
fa: آدرس اینترنتی Pinterest

en: Pinterest site verification
fa: تأیید Pinterest سایت

en: Please activate your license to receive automatic updates and get premium support.
fa: لطفا مجوز خود را برای دریافت به روز رسانی خودکار و پشتیبانی فعال کنید.

en: Please upload a file to import
fa: لطفا یک فایل برای وارد کردن آپلود کنید

en: Please upload a valid .csv file
fa: لطفا فایل CSV معتبر را آپلود کنید

en: Please upload a valid .json file
fa: لطفا یک فایل valid json آپلود کنید

en: Plural Post Type Archive name
fa: نام بایگانی نوع پست جمعی

en: Post Excerpt
fa: خلاصه نوشته

en: Post ID
fa: شناسه پست

en: Post Title
fa: عنوان پست

en: Post Type Archive Name
fa: نام بایگانی نوع پست

en: Post Types
fa: انواع پست ها

en: Post author
fa: نویسنده مطلب

en: Post category
fa: دسته بندی پست

en: Post date
fa: تاریخ ارسال

en: Post excerpt
fa: خلاصه نوشته

en: Post tag
fa: برچسب ارسالی

en: Post types
fa: انواع پست ها

en: Preview your Twitter card using the official validator
fa: پیش نمایش کارت توییتر خود را با استفاده از اعتبار سنج رسمی

en: Query parameters
fa: پارامترهای کوئری

en: Rate us!
fa: به ما رای دهید!

en: Read our FAQ
fa: FAQ ما را بخوانید

en: Read our guide
fa: راهنمای ما را بخوانید

en: Redirect URL
fa: تغییر آدرس URL

en: Redirect attachment pages to post parent
fa: تغییر مسیر برگه‌ی پیوست ها به پست والد

en: Redirect attachment pages to post parent (or homepage if none)
fa: تغییر مسیر صفحات پیوست به پست والد (یا صفحه اصلی اگر وجود نداشته باشد)

en: Redirect?
fa: تغییر مسیر؟

en: Redirection
fa: تغییر مسیر

en: Redirections
fa: تغییر مسیرها

en: Refresh analysis
fa: تجزیه و تحلیل تازه کردن

en: Remove /category/ in URL
fa: حذف / category / در URL

en: Remove /category/ in your permalinks
fa: حذف / category / در permalinks شما

en: Remove ?replytocom link in source code
fa: حذف لینک ?replytocom در کد منبع

en: Remove ?replytocom link to avoid duplicate content
fa: حذف لینک ?replytocom برای جلوگیری از محتوای تکراری

en: Remove Genesis SEO Metabox
fa: حذف Genesis SEO Metabox

en: Remove Genesis SEO link in WP Admin Menu
fa: لینک Genesis SEO را در منوی مدیریت WP حذف کنید

en: Remove Really Simple Discovery meta tag in source code (eg:
fa: حذف Meta Tagging واقعا ساده کشف در کد منبع (به عنوان مثال:

en: Remove Windows Live Writer meta tag in source code (eg:
fa: حذف متا تگ Windows Live Writer در کد منبع (به عنوان مثال:

en: Remove WordPress meta generator in source code
fa: حذف تولیدکننده‌ی متای وردپرس در کد منبع

en: Remove WordPress shortlink meta tag in source code (eg:
fa: حذف متا تگ لینک کوتاه وردپرس در کد منبع (به عنوان مثال:

en: Remove the advice if None schema selected
fa: در صورتی که هیچ شیء انتخاب نشده است، توصیه را حذف کنید

en: Remove video
fa: حذف ویدئو

en: Request user's consent for analytics tracking (required by GDPR)
fa: درخواست رضایت کاربر برای ردیابی تجزیه و تحلیل (مورد نیاز توسط GDPR)

en: Reset All Notices From Notifications Center
fa: بازخوانی تمام اعلان ها از مرکز اطلاع رسانی

en: Reset All Settings
fa: بازنشانی تمام تنظیمات

en: Reset notices
fa: اعلانها را بازنشانی کنید

en: Reset settings
fa: تنظیمات را بازنشانی کنید

en: Roadside assistance
fa: امداد جاده ای

en: SEO
fa: سئو

en: SEO Tools
fa: ابزارهای سئو

en: Sales
fa: فروش

en: Scan your site to find SEO problems.
fa: اسکن سایت برای پیدا کردن مشکلات سئو.

en: Search Keywords
fa: جستجو کلمات کلیدی

en: Search archives
fa: بایگانی جستجو

en: Search keywords
fa: کلمات کلیدی جستجو

en: Security
fa: امنیت

en: See archive
fa: آرشیو را ببینید

en: Select a default image
fa: تصویر پیش فرض را انتخاب کنید

en: Select a primary category
fa: انتخاب یک دسته بندی اصلی

en: Select your default thumbnail
fa: تصویر بندانگشتی پیش فرض خود را انتخاب کنید

en: Select your logo
fa: آرم خود را انتخاب کنید

en: Select your video thumbnail
fa: تصویر کوچک تصویری خود را انتخاب کنید

en: Separate each file type extensions with a pipe "|"
fa: جدا کردن هر پسوند نوع فایل با یک لوله \ "| "

en: Separate each keyword with a pipe "|"
fa: هر کلمه کلیدی را با یک لوله \ "| " جدا کنید

en: Separator
fa: جداساز

en: Server IP Address:
fa: آدرس آی پی سرور:

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Shortcode allowed to get the privacy page set in WordPress settings: [seopress_privacy_page]
fa: شورت کد برای دریافت برگه حریم خصوصی تنظیم شده در تنظیمات وردپرس: [seopress_privacy_page]

en: Show Google Page Speed column in post types
fa: نمایش ستون سرعت گوگل صفحه در انواع پست

en: Show Meta description column in post types
fa: نمایش ستون توصیف متا در انواع پست

en: Show Redirect URL column in post types
fa: نمایش ستون URL تغییر مسیر در انواع پست

en: Show Redirection Enable column in post types
fa: نمایش ستون فعالسازی تغییر مسیر در انواع پست

en: Show Target Keyword column in post types
fa: نمایش ستون کلمات کلیدی هدف در انواع پست

en: Show Title tag column in post types
fa: نمایش ستون برچسب عنوان در انواع پست

en: Show canonical URL column in post types
fa: نمایش ستون URL کانونی در انواع پست ها

en: Show nofollow column in post types
fa: ستون nofollow را در انواع پست ها نمایش دهید

en: Show noindex column in post types
fa: نمایش ستون noindex در انواع پست

en: Show total number of words column in post types
fa: تعداد کل ستون کلمات را در انواع پست ها نمایش دهید

en: Single Post Types
fa: انواع پست تنها

en: Single product category
fa: دسته محصول واحد

en: Single product price
fa: قیمت محصول واحد

en: Single product price taxes excluded
fa: مالیات قیمت محصول تکی مستثنی شد

en: Single product short description
fa: شرح مختصر محصول

en: Single product tag
fa: برچسب محصول واحد

en: Site Title
fa: عنوان سایت

en: Site title
fa: عنوان سایت

en: Social
fa: اجتماعی

en: Social Networks
fa: شبکه های اجتماعی

en: Sort order
fa: ترتیب مرتب سازی

en: Stats in Dashboard
fa: آمار در داشبورد

en: Structured Data Types
fa: انواع داده های ساختاری

en: Tag Description
fa: توضیحات برچسب

en: Tag Title
fa: عنوان برچسب

en: Tag description
fa: توضیحات برچسب

en: Tag title
fa: عنوان برچسب

en: Tags
fa: برچسب ها

en: Target Kw
fa: هدف Kw

en: Target keywords
fa: کلمات کلیدی هدف

en: Target keywords were found in Heading 1 (H1).
fa: کلمات کلیدی هدف در قسمت 1 (H1) یافت شد.

en: Target keywords were found in Heading 2 (H2).
fa: کلمات کلیدی هدف در قسمت 2 (H2) یافت شد.

en: Target keywords were found in Heading 3 (H3).
fa: کلمات کلیدی هدف در رده 3 (H3) یافت شد.

en: Target keywords were found in the Meta Title.
fa: کلمات کلیدی هدف در عنوان Meta یافت شد.

en: Target keywords were found in the Meta description.
fa: کلمات کلیدی هدف در شرح Meta یافت شد.

en: Taxonomies
fa: طبقه بندی ها

en: Technical support
fa: پشتیبانی فنی

en: Templates variables
fa: متغیرهای قالب

en: Term Description
fa: توصیف ترم

en: Term Title
fa: عنوان ترم

en: Term description
fa: توصیف ترم

en: Term title
fa: عنوان ترم

en: Test your URL
fa: URL خود را تست کنید

en: The ID (or comma-separated list for properties that can accept multiple IDs) of an app, person using the app, or Page Graph API object.
fa: شناسه (یا لیست جدا شده توسط کاما برای خواصهایی که میتوانند چندین شناسه را قبول کنند) یک برنامه، شخص با استفاده از برنامه، یا شیء API Page Graph.

en: The description is not prominent by default; however, some themes may show it.
fa: توضیحات به طور پیش فرض برجسته نیست با این حال، برخی از تم ها ممکن است آن را نشان دهد.

en: The duration of the video in seconds. Value must be between 0 and 28800 (8 hours).
fa: مدت زمان فیلم در ثانیه. مقدار باید بین 0 و 28800 باشد (8 ساعت).

en: The length of your meta description is correct
fa: طول توضیحات متادون شما صحیح است

en: The length of your title is correct
fa: طول عنوان شما صحیح است

en: The video will be available only to users with SafeSearch turned off.
fa: این ویدیو فقط برای کاربران موجود است که SafeSearch خاموش است.

en: This is a cool website about Wookiees
fa: این یک وب سایت خنک در مورد Wookiees است

en: This is what your page will look like in Google search results. You have to publish your post to get the Google Snippet Preview.
fa: این همان چیزی است که صفحه شما در نتایج جستجوی گوگل ظاهر خواهد شد. شما باید پست خود را برای دریافت پیشنمایش Google Snippet منتشر کنید.

en: This message will only appear if request user's consent is enabled.
fa: این پیام تنها در صورتی نشان داده میشود که رضایت کاربر درخواست شود فعال باشد.

en: This page doesn't have any nofollow links.
fa: این صفحه هیچ پیوند nofollow ندارد

en: Title
fa: عنوان

en: Title tag
fa: تگ عنوان

en: Title tags
fa: برچسب های عنوان

en: Title template
fa: قالب عنوان

en: Titles & Metas
fa: عنوان ها و متا

en: Titles & metas
fa: عنوان ها و متا

en: Titles settings
fa: تنظیمات عنوان

en: To get your Google snippet preview, publish your post!
fa: برای گرفتن پیش نمایش قطعه Google خود، پست خود را منتشر کنید!

en: To view your sitemap, enable permalinks (not default one), and save settings to flush them.
fa: برای مشاهده نقشه سایت خود، پیوندهای یکتا را فعال کنید (به طور پیش فرض نیست) و تنظیمات را برای ذخیره آنها انجام دهید.

en: Toll Free
fa: رایگان

en: Tools
fa: ابزارها

en: Track Authors
fa: ردیابی نویسندگان

en: Track Categories
fa: ردیابی دسته بندی ها

en: Track Logged In Users
fa: مسیر ورود کاربران

en: Track Post Types
fa: پیگیری انواع پست

en: Track Tags
fa: پیگیری برچسب ها

en: Track affiliate/outbound links
fa: پیگیری لینک های خروجی / همکاری در فروش

en: Track downloads' clicks
fa: آهنگ های دانلود آهنگ

en: Track your website performance to improve SEO with Google Page Speed
fa: عملکرد وبسایت خود را برای بهبود سئو به کمک ابزار Google Page Speed رصد و تحلیل کنید

en: Tracking
fa: ردیابی

en: Twitter (Twitter card)
fa: توییتر (کارت توییتر)

en: Twitter Page URL
fa: URL توییتر

en: Twitter Thumbnail
fa: توییتر تصویر کوچک

en: Twitter Title
fa: عنوان توییتر

en: Twitter Username
fa: نام کاربری توییتر

en: Twitter description
fa: شرح توییتر

en: Twitter tags (title, description and image thumbnail)
fa: برچسب های توییتر (عنوان، توضیحات و تصویر کوچک)

en: URL Rewriting
fa: بازنویسی نشانی اینترنتی

en: URL redirection
fa: تغییر مسیر URL

en: Upload an Image
fa: بارگذاری یک تصویر

en: Use OG if no Twitter Cards
fa: اگر کارت توییتر ندارید از OG استفاده کنید

en: Use Open Graph if no Twitter Card is filled
fa: اگر کارت توییتر پر شده باشد، از نمودار باز استفاده کنید

en: Use this separator with %%sep%% in your title and meta description.
fa: از این جداکننده با %% sep %% در عنوان و توضیحات متا استفاده کن.

en: Video Description (required)
fa: توضیحات ویدیو (مورد نیاز)

en: Video Duration (recommended)
fa: مدت زمان فیلم (توصیه می شود)

en: Video Rating
fa: امتیاز ویدیو

en: Video Sitemap
fa: نقشه سایت ویدئو

en: Video Thumbnail
fa: تصویر کوچک ویدئو

en: Video Thumbnail (required)
fa: تصویر کوچک (مورد نیاز)

en: Video Title (required)
fa: عنوان ویدئو (مورد نیاز)

en: Video URL
fa: نشانی اینترنتی ویدیو

en: Video URL (required)
fa: URL ویدیو (مورد نیاز)

en: Video categories
fa: دسته بندی های ویدئویی

en: Video description
fa: توضیحات ویدیو

en: Video duration
fa: مدت زمان ویدیو

en: Video rating
fa: امتیاز ویدیو

en: Video tags
fa: برچسب های ویدیو

en: Video title
fa: عنوان ویدئو

en: Video
fa: ویدئو

en: View count
fa: تعداد بازدید

en: View your sitemap
fa: نقشه سایت خود را مشاهده کنید

en: WARNING
fa: هشدار

en: Watch our video to learn how to connect your WordPress site with Google Analytics and get statistics right in your dashboard (PRO only).
fa: ویدیوی ما را بخوانید تا یاد بگیرند که چگونه سایت وردپرس خود را با Google Analytics متصل کنید و آمار را درست در داشبورد خود ببرید (فقط PRO).

en: We could not find any image in your content. Content with media is a plus for your SEO.
fa: ما نمیتوانیم هیچ تصویری را در محتوای شما پیدا کنیم. محتوا با تصاویر برای سئو جذاب تر است.

en: We found %d Heading 1 (H1) in your content.
fa: ما %d Heading 1 (H1) را در محتوا یافتیم.

en: We found %d links with nofollow attribute in your page. Do not overuse nofollow attribute in links. Below, the list:
fa: ما %d لینک را با ویژگی nofollow در برگه‌ی شما پیدا کردیم. در لینک ها از ویژگی nofollow استفاده نکنید. لیست‌شان را ببینید:

en: We found %s meta robots in your page. There is probably something wrong with your theme!
fa: ما رباتهای Meta٪ s را در صفحه شما یافتیم. احتمالا اشکالی در قالب شما وجود دارد!

en: We found no meta robots on this page. It means, your page is index,follow. Search engines will index it, and follow links.
fa: ما در این صفحه هیچ روبات متا نیافتیم. به این معنی است که صفحه شما ایندکس و فالو شده است، دنبال کنید. موتورهای جستجو آن را فهرست می کنند و پیوندها را دنبال می کنند.

en: Welcome to SEOPress PRO!
fa: به SEOPress PRO خوش آمدید!

en: When a customer of Analytics requests IP address anonymization, Analytics anonymizes the address as soon as technically feasible at the earliest possible stage of the collection network.
fa: هنگامی که یک مشتری از Analytics، ناشناس شناسایی آدرس IP را درخواست می کند، Analytics آن را به زودی به عنوان امکان پذیر می کند در اولین مرحله ممکن از شبکه مجموعه.

en: When sending an image file, automatically set the alternative text based on the filename
fa: هنگام ارسال یک فایل تصویری، متن جایگزین را به طور خودکار بر اساس نام فایل تنظیم کنید

en: When sending an image file, automatically set the caption based on the filename
fa: هنگام ارسال یک فایل تصویری، به طور خودکار عنوان بر اساس نام فایل تنظیم می شود

en: When sending an image file, automatically set the description based on the filename
fa: هنگام ارسال یک فایل تصویری، به طور خودکار شرح بر اساس نام فایل تنظیم می شود

en: When sending an image file, automatically set the title based on the filename
fa: هنگام ارسال یک فایل تصویری، به طور خودکار عنوان بر اساس نام فایل تنظیم می شود

en: WooCommerce
fa: ووکامرس

en: Words counter
fa: شمارشگر کلمات

en: XML / HTML Sitemap
fa: ‫XML / HTML نقشه سایت

en: XML / Image / Video / HTML Sitemap
fa: ‫XML / تصویر / ویدیو / HTML نقشه سایت

en: XML Sitemaps
fa: نقشه های XML

en: Yandex site verification
fa: تأیید سایت Yandex

en: Year Archive title
fa: عنوان بایگانی سال

en: You can also use this shortcode:
fa: شما همچنین می توانید از این کد کوتاه استفاده کنید:

en: You custom meta description is too long.
fa: توضیحات متا سفارشی خیلی طولانی است

en: You don't have an XML Sitemap!
fa: شما یک Sitemap XML ندارید

en: You have to enter your licence key to get updates and support
fa: شما باید کلید مجوز خود را برای دریافت به روز رسانی و پشتیبانی ارسال کنید. برای دریافت لایسنس به فرشمی/ژاکت مراجعه کنید

en: You like SEOPress? Please help us by rating us 5 stars!
fa: شما SEOPress را دوست دارید؟ لطفا با امتیاز ما 5 ستاره به ما کمک کنید

en: You should never include attachment post type in your sitemap. Be careful if you checked this.
fa: هرگز نباید نوع پست پیوست در نقشه سایت خود داشته باشید. مراقب باشید اگر این را بررسی کردید.

en: YouTube URL
fa: URL یوتیوب

en: Your content is composed of more than 300 words, which is the minimum for a post.
fa: محتوای شما از بیش از 300 کلمه تشکیل شده است که حداقل میران برای یک پست است.

en: Your content is too short. Add a few more paragraphs!
fa: محتوای شما خیلی کوتاه است چند پاراگراف اضافه کنید!

en: Your custom title is too long.
fa: عنوان سفارشی شما خیلی طولانی است

en: Your name/organization
fa: نام / سازمان شما

en: Your permalinks are not SEO Friendly! Enable pretty permalinks to fix this.
fa: permalink شما SEO دوستانه نیست! برای حل این مسئله، کاملا مجاز است.

en: Your photo/organization logo
fa: لوگوی عکس / سازمان شما

en: Your server uses NGINX. If XML Sitemaps doesn't work properly, you need to add this rule to your configuration:
fa: سرور شما از NGINX استفاده می کند. اگر XML Sitemaps به درستی کار نکند، باید این قاعده را به پیکربندی خود اضافه کنید:

en: Your site doesn't use an SSL certificate!
fa: سایت شما از یک گواهینامه SSL استفاده نمی کند

en: Your site is not visible to Search Engines!
fa: سایت شما برای موتورهای جستجو قابل دیدن نیست!

en: Your site title is empty!
fa: عنوان سایت شما خالی است!

en: Your social accounts
fa: حساب های اجتماعی شما

en: Your theme doesn't use <strong>add_theme_support('title-tag');</strong>
fa: تم شما از <strong> add_theme_support ('title tag') استفاده نمی کند </ strong>

en: Your video sitemap is empty? Read our guide to learn more about <a href="%s" target="_blank">adding videos to your sitemap.</a>
fa: نقشه سایت ویدیویی شما خالی است؟ برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد <a href=" %s " target="_blank"> اضافه کردن ویدیو به نقشه سایت خود، راهنمای ما را بخوانید. </a>

en: eg: +33123456789 (internationalized version required)
fa: به عنوان مثال: +33123456789 (نسخه بین المللی مورد نیاز)

en: eg: 13, 8, 38
fa: به عنوان مثال: 13، 8، 38

en: eg: 2, 28, 68
fa: به عنوان مثال: 2، 28، 68

en: pdf|docx|pptx|zip
fa: pdf | docx | pptx | zip

en: unique words found.
fa: کلمات منحصر به فرد یافته شد.

en: words found.
fa: کلمات پیدا شده است.
