Plugins - SEOPress - Stable (latest release) - en to el_GR translation catalogue (456 entries)

en: Title
el_GR: Τίτλος

en: Enter your title
el_GR: Εισάγετε τον τίτλος σας

en: Description
el_GR: Περιγραφή

en: Google Snippet Preview
el_GR: Προεπισκόπηση Google Snippet

en: This is what your page will look like in Google search results. You have to publish your post to get the Google Snippet Preview.
el_GR: Αυτή είναι η εμφάνιση της σελίδας σας στα αποτελέσματα αναζήτησης Google. Πρέπει να δημοσιεύσετε το άρθρο σας για να λάβετε την προεπισκόπηση Snippet Google.

en: Titles & Metas
el_GR: Τίτλος και μέτα

en: Social
el_GR: Μέσα κοινωνικής δικτύωσης

en: Advanced
el_GR: Προηγμένες

en: Redirection
el_GR: Ανακατεύθυνση

en: Get suggestions!
el_GR: Λάβετε προτάσεις!

en: We could not find any image in your content. Content with media is a plus for your SEO.
el_GR: Δεν μπορέσαμε να βρούμε καμία εικόνα στο περιεχόμενό σας. Περιεχόμενο με πολυμέσα έχει πλεονέκτημα για το SEO σας.

en: All alternative tags are filled in. Good work!
el_GR: Όλες οι εναλλακτικές ετικέτες συμπληρώθηκαν. Καλή δουλειά!

en: Target keywords were found in the Meta description.
el_GR: Οι λέξεις-κλειδιά προορισμού βρέθηκαν στην περιγραφή Meta.

en: Target keywords were found in the Meta Title.
el_GR: Οι λέξεις-κλειδιά-στόχοι βρέθηκαν στον μέτα-Τίτλο.

en: words found.
el_GR: Βρέθηκαν λέξεις.

en: unique words found.
el_GR: Βρέθηκαν μοναδικές λέξεις.

en: Your content is composed of more than 300 words, which is the minimum for a post.
el_GR: Το περιεχόμενό σας αποτελείται από περισσότερες από 300 λέξεις, το οποίο είναι το ελάχιστο για ένα άρθρο.

en: Your content is too short. Add a few more paragraphs!
el_GR: Το περιεχόμενό σας στερείται λέξεων. Προσθέστε μερικές ακόμη παραγράφους!

en: Words counter
el_GR: Μετρητής λέξεων

en: XML / HTML Sitemap
el_GR: XML / HTML χάρτης ιστοτόπου

en: Social Networks
el_GR: Μέσα κοινωνικής δικτύωσης

en: Tools
el_GR: Εργαλεία

en: License
el_GR: Άδεια χρήσης

en: Redirections
el_GR: Ανακατευθύνσεις

en: Broken Links
el_GR: Σπασμένοι σύνδεσμοι

en: Home
el_GR: Αρχική

en: Site Title
el_GR: Τίτλος ιστοτόπου

en: Tagline
el_GR: Ετικέτα

en: Post Title
el_GR: Τίτλος άρθρου

en: Post excerpt
el_GR: Απόσπασμα άρθρου

en: Post date
el_GR: Ημερομηνία άρθρου

en: Post author
el_GR: Συγγραφές άρθρου

en: Post category
el_GR: Κατηγορία άρθρου

en: Post tag
el_GR: Ετικέτα άρθρου

en: Category title
el_GR: Τίτλος κατηγορίας

en: Category description
el_GR: Περιγραφή κατηγορίας

en: Tag title
el_GR: Ετικέτα τίτλου

en: Tag description
el_GR: Ετικέτα περιγραφής

en: Term title
el_GR: Τίτλος όρου

en: Term description
el_GR: Περιγραφή όρου

en: Search keywords
el_GR: Αναζήτηση λέξεων κλειδιά

en: Current number page
el_GR: Αριθμός τρέχουσας σελίδας

en: Plural Post Type Archive name
el_GR: Πληθυντικός ονόματος αρχείου τύπων άρθρου

en: Archive title
el_GR: Τίτλος αρχείου

en: Day Archive date
el_GR: Ημέρα αρχείου

en: Month Archive title
el_GR: Τίτλος μήνα αρχείου

en: Year Archive title
el_GR: Τίτλος έτους αρχείου

en: Custom fields from post, page or post type
el_GR: Προσαρμοσμένα πεδία από άρθρα, σελίδας ή τύπους άρθρων

en: Custom term taxonomy from post, page or post type
el_GR: Προσαρμοσμένος όρος κατηγορίας από άρθρο, σελίδα ή τύπο άρθρου

en: Single product category
el_GR: Κατηγορία προϊόντος

en: Single product tag
el_GR: Ετικέτα προϊόντος

en: Single product short description
el_GR: Σύντομη περιγραφή προϊόντος

en: Current day
el_GR: Τρέχων ημέρα

en: Current month
el_GR: Τρέχων μήνας

en: Current year
el_GR: Τρέχων έτος

en: Current date
el_GR: Τρέχουσα ημερομηνία

en: Current time
el_GR: Τρέχουσα ώρα

en: Open Graph, Twitter Card, Google Knowledge Graph and more...
el_GR: Open Graph, Twitter Card, Γνωσιακό Γράφημα Google και πολλά άλλα ...

en: Advanced SEO options for advanced users!
el_GR: Προηγμένες επιλογές SEO για προχωρημένους χρήστες!

en: Improve WooCommerce SEO
el_GR: Βελτιώστε το WooCommerce SEO

en: Easy Digital Downloads
el_GR: Εύκολες ψηφιακές λήψεις

en: Improve Easy Digital Downloads SEO
el_GR: Βελτιώστε τις εύκολες ψηφιακές λήψεις SEO

en: Add Google Local Business data type
el_GR: Προσθέστε τον τύπο δεδομένων Google Local Business

en: Add Dublin Core meta tags
el_GR: Προσθέστε μετα-ετικέτες Dublin Core

en: Structured Data Types
el_GR: Δομημένοι τύποι δεδομένων

en: Enable Breadcrumbs for your theme and improve your SEO in SERPs
el_GR: Ενεργοποιήστε τα Breadcrumbs για το θέμα σας και βελτιώστε το SEO σας σε SERPs

en: Google Page Speed
el_GR: Μετρητής ταχύτητας σελίδας Google

en: Track your website performance to improve SEO with Google Page Speed
el_GR: Παρακολουθήστε την απόδοση του ιστότοπού σας για τη βελτίωση του SEO με τον μετρητή ταχύτητας σελίδας Google

en: Edit your robots.txt file
el_GR: Επεξεργαστείτε το αρχείο robots.txt

en: Google News Sitemap
el_GR: Χάρτης ιστοτόπου ειδήσεων Google

en: Optimize your site for Google News
el_GR: Βελτιστοποιήστε τον ιστότοπό σας για τις Ειδήσεις Google

en: Monitor 404, create 301, 302 and 307 redirections
el_GR: Παρακολουθήστε 404, δημιουργήστε ανακατευθύνσεις 301, 302 και 307

en: Scan your site to find SEO problems.
el_GR: Σαρώστε τον ιστότοπό σας για να βρείτε προβλήματα SEO.

en: URL Rewriting
el_GR: Επανεγγραφή διεύθυνσης URL

en: Customize your permalinks.
el_GR: Προσαρμόστε τους μόνιμους συνδέσμους σας.

en: Edit your htaccess file.
el_GR: Επεξεργαστείτε το αρχείο htaccess.

en: Configure default WordPress RSS.
el_GR: Ρυθμίστε την προεπιλογή του WordPress RSS.

en: Appearance
el_GR: Εμφάνιση

en: Security
el_GR: Ασφάλεια

en: General
el_GR: Γενικά

en: Tracking
el_GR: Καταγραφή

en: Events
el_GR: Εκδηλώσεις

en: Custom Dimensions
el_GR: Προσαρμοσμένες διαστάσεις

en: Stats in Dashboard
el_GR: Στατιστικά στον Πίνακα ελέγχου

en: Post Types
el_GR: Τύπος άρθρων

en: Taxonomies
el_GR: Ταξινόμηση

en: HTML Sitemap
el_GR: Χάρτης ιστοτόπου HTML

en: Knowledge Graph
el_GR: Γράφημα Γνώσης

en: Your social accounts
el_GR: Οι  λογαριασμοί σας στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης

en: Facebook (Open Graph)
el_GR: Facebook (ανοικτό γράφημα)

en: Twitter (Twitter card)
el_GR: Twitter (κάρτα Twitter)

en: Archives
el_GR: Αρχεία

en: Settings
el_GR: Ρυθμίσεις

en: Meta title
el_GR: Μέτα-τίτλος

note: ID
en: Meta description
el_GR: Μέτα-περιγραφή

en: Canonical URL
el_GR: Κανονική διεύθυνση URL

en: Target keywords
el_GR: Λέξεις κλειδιά προορισμού

en: Export
el_GR: Εξαγωγή

en: Export the plugin settings for this site as a .json file. This allows you to easily import the configuration into another site.
el_GR: Εξαγωγή των ρυθμίσεων του πρόσθετου για αυτόν τον ιστότοπο ως αρχείο .json. Αυτό σας επιτρέπει να εισαγάγετε εύκολα τη διαμόρφωση σε έναν άλλο ιστότοπο.

en: Import the plugin settings from a .json file. This file can be obtained by exporting the settings on another site using the form above.
el_GR: Εισαγάγετε τις ρυθμίσεις του πρόσθετου από αρχείο .json. Αυτό το αρχείο μπορεί να ληφθεί εξάγοντας τις ρυθμίσεις σε έναν άλλο ιστότοπο χρησιμοποιώντας την παραπάνω φόρμα.

en: Import
el_GR: Εισαγωγή

en: Import completed!
el_GR: Η εισαγωγή ολοκληρώθηκε!

en: Reset All Notices From Notifications Center
el_GR: Επαναφορά όλων των ειδοποιήσεων από το κέντρο ειδοποιήσεων

en: By clicking Reset Notices, all notices in the notifications center will be set to their initial status.
el_GR: Κάνοντας κλικ στην επιλογή Επαναφορά ειδοποιήσεων, όλες οι ειδοποιήσεις στο κέντρο ειδοποιήσεων θα ρυθμιστούν στην αρχική τους κατάσταση.

en: Reset notices
el_GR: Επαναφορά ειδοποιήσεων

en: Reset All Settings
el_GR: Επαναφορά όλων των ρυθμίσεων

en: Reset settings
el_GR: Επαναφορά ρυθμίσεων

en: Click to disable this feature
el_GR: Κάντε κλικ για να απενεργοποιήσετε αυτήν τη δυνατότητα

en: Click to enable this feature
el_GR: Κάντε κλικ για να ενεργοποιήσετε αυτήν τη δυνατότητα

en: Dashboard
el_GR: Πίνακας ελέγχου

en: SEO Tools
el_GR: Εργαλεία SEO

en: Check websites setup on your server
el_GR: Ελέγξτε τη ρύθμιση ιστοσελίδων στο διακομιστή σας

note: Init
en: Not found
el_GR: Δεν βρέθηκε

en: No scrape.
el_GR: Απενεργοποίηση λειτουργίας scrape.

en: No domain found.
el_GR: Δεν βρέθηκε o τομέας.

en: Server IP Address:
el_GR: Διεύθυνση IP διακομιστή:

en: Last scrape:
el_GR: Τελευταία επεξεργασία:

en: Number of websites on your server:
el_GR: Αριθμός ιστότοπων στον διακομιστή σας:

en: Get list
el_GR: Λάβετε τη λιστα

en: High impact
el_GR: Υψηλή επιρροή

en: Fix this!
el_GR: Διορθώστε το!

en: Your theme doesn't use <strong>add_theme_support('title-tag');</strong>
el_GR: Το θέμα σας δεν χρησιμοποιεί το <strong>add_theme_support('title-tag'); </strong>

en: Learn more
el_GR: Μάθετε περισσότερα

en: Migrate!
el_GR: Μετακίνηση

en: Your site doesn't use an SSL certificate!
el_GR: Ο ιστότοπός σας δεν χρησιμοποιεί πιστοποιητικό SSL!

en: Low impact
el_GR: Χαμηλή επιρροή

en: Buy an SSL!
el_GR: Αγοράστε SSL!

en: Your site is not visible to Search Engines!
el_GR: Ο ιστότοπός σας δεν είναι ορατός σε μηχανές αναζήτησης!

en: Your site title is empty!
el_GR: Ο τίτλος του ιστότοπού σας είναι κενός!

en: Your permalinks are not SEO Friendly! Enable pretty permalinks to fix this.
el_GR: Οι μόνιμοι σύνδεσμοί σας δεν είναι φιλικοί για SEO! Ενεργοποιήστε αρκετούς μόνιμους συνδέσμους για να το διορθώσετε.

en: Medium impact
el_GR: Μεσαία επιρροή

en: You like SEOPress? Please help us by rating us 5 stars!
el_GR: Σας αρέσει το SEOPress; Παρακαλώ βοηθήστε μας βαθμολογώντας μας με 5 αστέρια!

en: Rate us!
el_GR: Βαθμολογήστε μας!

en: Break comments into pages is ON!
el_GR: Η διακοπή σχολίων στις σελίδες είναι ενεργοποιημένη!

en: Disable this!
el_GR: Απενεργοποίηση!

en: Display more posts per page on homepage and archives
el_GR: Εμφάνιση περισσότερων άρθρων ανά σελίδα στην αρχική σελίδα και τα αρχεία

en: You don't have an XML Sitemap!
el_GR: Δεν διαθέτετε Χάρτη ιστοτόπου XML!

en: Do you have a Google My Business page? It's free!
el_GR: Έχετε μια σελίδα στο Google My Business; Είναι δωρεάν!

en: Create your page now!
el_GR: Δημιουργήστε τη σελίδα σας τώρα!

en: Add your site to Google. It's free!
el_GR: Προσθέστε τον ιστότοπό σας στο Google. Είναι δωρεάν!

en: Add your site to Search Console!
el_GR: Προσθέστε τον ιστότοπό σας στο Search Console!

en: You have to enter your licence key to get updates and support
el_GR: Πρέπει να εισαγάγετε το κλειδί άδειας χρήσης για να λαμβάνετε ενημερώσεις και υποστήριξη

en: Add TINYMCE editor to term description
el_GR: Προσθήκη του επεξεργαστή κειμένου στη περιγραφή όρων

note: ID
en: Disable trailing slash for metas
el_GR: Απενεργοποιήστε την πλάγια κάθετο

en: Remove WordPress meta generator in source code
el_GR: Καταργήστε τη μετα-γεννήτρια WordPress στον πηγαίο κώδικα

en: Remove WordPress shortlink meta tag in source code (eg:
el_GR: Καταργήστε την μετα-ετικέτα shortlink WordPress στον πηγαίο κώδικα (π.χ.:

en: Remove Windows Live Writer meta tag in source code (eg:
el_GR: Κατάργηση της μετα-ετικέτας του Windows Live Writer στον πηγαίο κώδικα (π.χ.:

en: Remove Really Simple Discovery meta tag in source code (eg:
el_GR: Καταργήστε τη μετα-ετικέτα Really Simple Discovery στον πηγαίο κώδικα (π.χ.:

en: Enter Google meta value site verification
el_GR: Εισαγάγετε την τιμή επαλήθευσης ιστότοπου Google

note: ID
en: Google site verification
el_GR: Επαλήθευση ιστότοπου Google

en: If your site is already verified in <strong>Google Search Console</strong>, you can leave this field empty.
el_GR: Εάν ο ιστότοπός σας έχει ήδη επαληθευτεί στην <strong>Google Search Console</strong>, μπορείτε να αφήσετε αυτό το πεδίο κενό.

en: Enter Bing meta value site verification
el_GR: Εισαγάγετε την τιμή επαλήθευσης ιστότοπου Bing

note: ID
en: Bing site verification
el_GR: Ιστότοπος επαλήθευσης Bing

en: If your site is already verified in <strong>Bing Webmaster tools</strong>, you can leave this field empty.
el_GR: Εάν ο ιστότοπός σας έχει ήδη επαληθευτεί στα <strong> εργαλεία για τα Bing Webmaster</strong>, μπορείτε να αφήσετε αυτό το πεδίο κενό.

en: Enter Pinterest meta value site verification
el_GR: Εισαγάγετε την τιμή επαλήθευσης ιστότοπου Pinterest

note: ID
en: Pinterest site verification
el_GR: Ιστότοπος επαλήθευσης Pinterest

note: ID
en: Yandex site verification
el_GR: Ιστότοπος επαλήθευσης Yandex

en: Enter Yandex meta value site verification
el_GR: Εισαγάγετε την τιμή επαλήθευσης ιστότοπου Yandex

en: High priority (top)
el_GR: Υψηλή προτεραιότητα (κορυφή)

en: Normal priority (default)
el_GR: Κανονική προτεραιότητα (προεπιλογή)

en: Low priority
el_GR: Χαμηλή προτεραιότητα

en: Add title column
el_GR: Προσθήκη αυτής της στήλης

en: Add meta description column
el_GR: Προσθήκη στήλης μέτα-περιγραφής

en: Add redirection enable column
el_GR: Προσθήκη στήλης ενεργοποίησης ανακατεύθυνσης

en: Add redirection URL column
el_GR: Προσθήκη στήλης διεύθυνσης URL ανακατεύθυνσης

en: Add canonical URL column
el_GR: Προσθήκη  στήλης κανονικής διεύθυνσης URL

en: Add target keyword column
el_GR: Προσθήκη στήλης λέξεων-κλειδιών προορισμού

en: Display noindex status
el_GR: Προβολή κατάστασης noindex

en: Display nofollow status
el_GR: Προβολή κατάστασης nofollow

en: Display total number of words in content
el_GR: Εμφάνιση συνολικού αριθμού λέξεων στο περιεχόμενο

en: Display Page Speed column to check performances
el_GR: Εμφάνιση στήλης ταχύτητα σελίδας για να ελέγξετε τις επιδόσεις

en: Enable Google Analytics tracking (Global Site Tag: gtag.js)
el_GR: Ενεργοποίηση παρακολούθησης του Google Analytics (Global Tag Site: gtag.js)

en: Enter your Tracking ID (UA-XXXX-XX)
el_GR: Εισάγετε το αναγνωριστικό καταγραφής (UA-XXXX-XX)

note: ID
en: Enter your tracking ID
el_GR: Εισάγετε το αναγνωριστικό καταγραφής

en: Find your tracking ID
el_GR: Βρείτε το αναγνωριστικό παρακολούθησης

en: Request user's consent for analytics tracking (required by GDPR)
el_GR: Ζητήστε τη συγκατάθεση του χρήστη για την παρακολούθηση των αναλυτικών στοιχείων (απαιτείται από το GDPR)

en: Hook to add custom tracking code with user consent - new window
el_GR: Αγκιστρώστε για προσθήκη προσαρμοσμένου κώδικα παρακολούθησης με τη συγκατάθεση χρηστών - νέο παράθυρο

en: Enter your message (HTML allowed)
el_GR: Εισαγάγετε το μήνυμά σας (επιτρέπεται HTML)

en: This message will only appear if request user's consent is enabled.
el_GR: Αυτό το μήνυμα θα εμφανιστεί μόνο αν είναι ενεργοποιημένη η συγκατάθεση του χρήστη.

en: Accept
el_GR: Αποδοχή

en: Change the button value
el_GR: Αλλάξτε την τιμή του κουμπιού

note: ID
en: Enable remarketing, demographics, and interests reporting
el_GR: Ενεργοποιήστε την αλλαγή μάρκετινγκ, τη δημογραφία και την αναφορά ενδιαφέροντος

en: A remarketing audience is a list of cookies or mobile-advertising IDs that represents a group of users you want to re-engage because of their likelihood to convert.
el_GR: Το κοινό κοινού επαναληπτικού μάρκετινγκ είναι μια λίστα με cookies ή αναγνωριστικά διαφημίσεων για κινητά που αντιπροσωπεύουν μια ομάδα χρηστών που θέλετε να επανενεργοποιήσετε λόγω της πιθανότητας μετατροπής τους.

note: ID
en: Enable IP Anonymization
el_GR: Ενεργοποίηση ανωνυμοποίησης IP

en: When a customer of Analytics requests IP address anonymization, Analytics anonymizes the address as soon as technically feasible at the earliest possible stage of the collection network.
el_GR: Όταν ένας πελάτης του Analytics ζητά ανώνυμο διεύθυνσης IP, το Analytics ανώνυμα τη διεύθυνση το συντομότερο τεχνικά εφικτό στο συντομότερο δυνατό στάδιο του δικτύου συλλογής.

note: ID
en: Enhanced Link Attribution
el_GR: Ενισχυμένη απόδοση σύνδεσης

en: Enhanced Link Attribution improves the accuracy of your In-Page Analytics report by automatically differentiating between multiple links to the same URL on a single page by using link element IDs.
el_GR: Η βελτιωμένη απόδοση σύνδεσης βελτιώνει την ακρίβεια της αναφοράς σας στην σελίδα Analytics, διαφοροποιώντας αυτόματα μεταξύ πολλών συνδέσμων με την ίδια διεύθυνση URL σε μια μόνο σελίδα, χρησιμοποιώντας αναγνωριστικά στοιχείου συνδέσμου.

note: ID
en: Enable cross-domain tracking
el_GR: Ενεργοποίηση καταγραφής εναλλαγής τομέων

en: Cross domain tracking makes it possible for Analytics to see sessions on two related sites (such as an ecommerce site and a separate shopping cart site) as a single session. This is sometimes called site linking.
el_GR: Η παρακολούθηση μεταξύ τομέων επιτρέπει στο Analytics να βλέπει περιόδους σύνδεσης σε δύο σχετικούς ιστότοπους (όπως ένας ιστότοπος ηλεκτρονικού εμπορίου και ένας ξεχωριστός ιστότοπος καλαθιού αγορών) ως μία μόνο συνεδρία. Αυτό μερικές φορές ονομάζεται σύνδεση ιστότοπου.

note: ID
en: Cross domains
el_GR: Εναλλαγή τομέων

note: ID
en: Enable external links tracking
el_GR: Ενεργοποίηση παρακολούθησης εξωτερικόν συνδέσμων

en: Enable download tracking
el_GR: Ενεργοποιήστε την παρακολούθηση λήψης

note: ID
en: Track downloads' clicks
el_GR: Παρακολουθήστε τα κλικ λήψεων

en: Separate each file type extensions with a pipe "|"
el_GR: Διαχωρίστε κάθε επεκτάσεις τύπου αρχείου με "|"

en: Enable affiliate/outbound tracking
el_GR: Ενεργοποίηση συνδέσμου διαφήμισης / παρακολούθηση εξερχόμενων

note: ID
en: Track affiliate/outbound links
el_GR: Παρακολούθηση συνδέσμου διαφήμησης / εξερχομένων συνδέσμων

en: Separate each keyword with a pipe "|"
el_GR: Διαχωρήστε κάθε λέξη κλειδί με το "|"

en: None
el_GR: Τίποτα

en: Redirect attachment pages to post parent (or homepage if none)
el_GR: Ανακατεύθυνση  συνημμένων σελίδων για γονικά άρθρα (ή αρχική σελίδα αν δεν υπάρχει)

note: ID
en: Enable XML Sitemap
el_GR: Ενεργοποιήστε τον Χάρτη ιστοτόπου XML

en: Guide to enable XML Sitemaps - new window
el_GR: Οδηγός για την ενεργοποίηση των χάρτων ιστοτόπου XML - νέο παράθυρο

en: Enable Image Sitemaps (standard images, image galleries, featured image, WooCommerce product images)
el_GR: Ενεργοποίηση χαρτών ιστοτόπων (sitemaps) εικόνας (τυπικές εικόνες, γκαλερί εικόνων, χαρακτηρισμένη εικόνα, εικόνες προϊόντων WooCommerce)

en: Guide to enable XML image sitemaps - new window
el_GR: Οδηγός για την ενεργοποίηση των χάρτων ιστοτόπου εικόνας XML - νέο παράθυρο

en: Enable Video Sitemaps
el_GR: Ενεργοποίηση των χάρτων ιστοτόπου (sitemaps) βίντεο

en: Guide to enable XML video sitemaps - new window
el_GR: Οδηγός για να ενεργοποιήσετε τους χάρτες ιστοτόπου XML - νέο παράθυρο

note: ID
en: Enable HTML Sitemap
el_GR: Ενεργοποιήστε το χάρτη ιστοτόπου HTML

en: Guide to enable a HTML Sitemap - new window
el_GR: Οδηγός για την ενεργοποίηση των χαρτών ιστοτόπου HTML - νέο παράθυρο

en: Include
el_GR: Συμπεριλαμβάνει

en: eg: 2, 28, 68
el_GR: π.χ.: 2, 28, 68

note: ID
en: Enter a post, page or custom post type ID(s) to display the sitemap
el_GR: Καταχωρίστε ένα αναγνωριστικό τύπου άρθρου, σελίδας ή προσαρμοσμένου τύπου άρθρων για την εμφάνιση του στο χάρτη ιστότοπου

en: You can also use this shortcode:
el_GR: Μπορείτε επίσης να χρησιμοποιήσετε αυτό το σύντομο κωδικό:

en: eg: 13, 8, 38
el_GR: π.χ.: 13, 8, 38

en: Disable date after each post, page, post type?
el_GR: Απανεργοποίηση ημερομηνίας μέτά από κάθε άρθρο, σελίδα, τύπο άρθρου?

en: Person
el_GR: Άτομο

en: Organization
el_GR: Εταιρεία

note: ID
en: Your name/organization
el_GR: Το όνομα σας / όνομα εταιρείας

note: ID
en: Your photo/organization logo
el_GR: Η φωτογραφία σας / Το λογότυπο της εταιρείας σας

en: Select your logo
el_GR: Επιλέξτε το λογότυπό σας

en: Upload an Image
el_GR: Μεταφορτώστε μια εικόνα

en: eg: +33123456789 (internationalized version required)
el_GR: π.χ.: +33123456789 (απαιτείται διεθνής έκδοση)

note: ID
en: Organization's phone number (only for Organizations)
el_GR: Αριθμός τηλεφώνου Οργανισμού (μόνο για Οργανισμό)

en: Customer support
el_GR: Υποστήριξη πελατών

en: Technical support
el_GR: Τεχνική υποστήριξη

en: Billing support
el_GR: Υποστήριξη πληρωμών

en: Bill payment
el_GR: Πληρωμή λογαριασμού

en: Sales
el_GR: Πωλήσεις

en: Credit card support
el_GR: Υποστήριξη πιστωτικών καρτών

en: Emergency
el_GR: Επείγον

en: Baggage tracking
el_GR: Παρακολούθηση αποσκευών

en: Roadside assistance
el_GR: Οδική βοήθεια

en: Package tracking
el_GR: Παρακολούθηση πακέτων

en: Toll Free
el_GR: Χωρίς δασμούς

en: Hearing impaired supported
el_GR: Υποστηρίξη ατόμων με προβλήματα ακοής

note: ID
en: Facebook Page URL
el_GR: Διεύθυνση σελίδας URL Facebook

en: Twitter Page URL
el_GR: Διεύθυνση URL σελίδας Twitter

note: ID
en: Pinterest URL
el_GR: Διεύθυνση URL Pinterest

note: ID
en: Instagram URL
el_GR: Διεύθυνση URL Instagram

note: ID
en: YouTube URL
el_GR: Διεύθυνση URL YouTube

note: ID
en: LinkedIn URL
el_GR: Διεύθυνση URL LinkedIn

en: Enable OG data
el_GR: Ενεργοποίηση δεδομένων OG

note: ID
en: Select a default image
el_GR: Επιλέξτε μια προεπιλεγμένη εικόνα

en: Select your default thumbnail
el_GR: Επιλέξτε την προεπιλεγμένη μικρογραφία

en: How to create a Facebook App ID
el_GR: Πώς να δημιουργήσετε ένα αναγνωριστικό εφαρμογής στο Facebook

en: Enable Twitter card
el_GR: Ενεργοποίηση κάρτας Twitter

en: Use OG if no Twitter Cards
el_GR: Χρησιμοποιήστε το OG εάν δεν έυπάρχουν κάρτες Twitter

note: ID
en: Default Twitter Image
el_GR: Προεπιλεγμένη εικόνα Twitter

en: Minimum size: 144x144px (300x157px with large card enabled), ideal ratio 1:1 (2:1 with large card), 5Mb max.
el_GR: Ελάχιστο μέγεθος: 144x144px (300x157px με δυνατότητα μεγάλης κάρτας), ιδανική αναλογία 1: 1 (2: 1 με μεγάλη κάρτα), μέγιστη τιμή 5mb.

en: Default
el_GR: Προεπιλογή

en: Large
el_GR: Μεγάλο

en: My awesome website
el_GR: Ο υπέροχος ιστότοπός μου

note: ID
en: Site title
el_GR: Τίτλος ιστοσελίδας

en: This is a cool website about Wookiees
el_GR: Αυτός είναι ένας ωραίος ιστότοπος για το Wookiees

en: Looking to edit your blog page?
el_GR: Ψάχνετε για την επεξεργασία της σελίδας του ιστολογίου σας;

en: Title template
el_GR: Τίτλος πρότυπου

en: Meta description template
el_GR: Πρότυπο μέτα-περιγραφών

en: Category Title
el_GR: Τίτλος κατηγορίας

en: Tag Title
el_GR: Τίτλος ετικέτας

en: Term Title
el_GR: Τίτλος όρων

en: Category Description
el_GR: Περιγραφή κατηγορίας

en: Tag Description
el_GR: Ετικέτα περιγραφής

en: Term Description
el_GR: Περιγραφή όρων

en: Post Type Archive Name
el_GR: Όνομα αρχείου τύπων άρθρων

en: Author archives
el_GR: Αρχείο συγγραφέων

en: Disable author archives
el_GR: Απενεργοποιήστε τα αρχεία δημιουργών

en: Date archives
el_GR: Αρχείο ημερομηνιών

en: Disable date archives
el_GR: Απενεργοποιήστε τα αρχεία ημερομηνίας

en: Search archives
el_GR: Αρχεία αναζητήσεων

en: Search Keywords
el_GR: Λέξεις-κλειδιά αναζήτησης

en: 404 archives
el_GR: Αρχεία 404

en: Do not display all pages of the site in Google search results and do not display "Cached" links in search results.
el_GR: Να μην εμφανίζονται όλες οι σελίδες του ιστότοπου στα αποτελέσματα αναζήτησης Google και να μην εμφανίζονται σύνδεσμοι "προσωρινής αποθήκευσης" στα αποτελέσματα αναζήτησης.

en: Do not follow links for all pages.
el_GR: Μην ακολουθήσετε συνδέσμους για όλες τις σελίδες.

en: Do not use Open Directory project metadata for titles or excerpts for all pages.
el_GR: Μη χρησιμοποιείτε μεταδεδομένα του έργου Open Directory για τίτλους ή αποσπάσματα για όλες τις σελίδες.

en: Do not index images from the entire site.
el_GR: Μην κάνετε ευρετήριο εικόνων σε ολόκληρο τον ιστότοπο.

en: Do not display a "Cached" link in the Google search results.
el_GR: Να μην εμφανίζεται σύνδεσμος "Αποθηκευμένη" στα αποτελέσματα αναζήτησης Google.

en: Do not display a description in the Google search results for all pages.
el_GR: Να μην εμφανίζεται περιγραφή στα αποτελέσματα αναζήτησης Google για όλες τις σελίδες.

en: Add rel next/prev link in head of paginated archive pages
el_GR: Προσθέστε το σύνδεσμο επόμενο / προηγούμενο στην επικεφαλίδα σελίδων σελίδας αρχειοθέτησης

en: Watch our video to learn how to connect your WordPress site with Google Analytics and get statistics right in your dashboard (PRO only).
el_GR: Παρακολουθήστε το βίντεό μας για να μάθετε πώς να συνδέετε τον ιστότοπό σας WordPress με το Google Analytics και να λαμβάνετε στατιστικά στοιχεία στον πίνακα ελέγχου σας (μόνο PRO).

en: How-to
el_GR: Οδηγίες

en: Read our guide
el_GR: Διαβάστε τον οδηγό μας

en: Templates variables
el_GR: Πρότυπα μεταβλητών

en: Browse our guides
el_GR: Περιηγηθείτε στους οδηγούς μας

en: Read our FAQ
el_GR: Διαβάστε το τμήμα συχνών ερωτήσεων - απαντήσεων

en: Check our website
el_GR: Ελέγξτε την ιστοσελίδα μας

en: Enter a few keywords for analysis to help you write optimized content.
el_GR: Εισαγάγετε μερικές λέξεις-κλειδιά για ανάλυση και βοηθεια για να γράψετε βελτιστοποιημένο περιεχόμενο.

en: Enter your target keywords
el_GR: Εισάγετε τις λέξεις κλειδιά προορισμού

en: Analyze my content
el_GR: Ανάλυσε το περιεχόμενο μου

en: Refresh analysis
el_GR: Ανανέωση της ανάλυσης

en: Google suggestions
el_GR: Προτάσεις Google

en: Enter a keyword, or a phrase, to find the top 10 Google suggestions instantly. This is useful if you want to work with the long tail technique.
el_GR: Καταχωρίστε μια λέξη-κλειδί ή μια φράση για να βρείτε τις 10 κορυφαίες προτάσεις Google αμέσως. Αυτό είναι χρήσιμο εάν θέλετε να εργαστείτε με την τεχνική της μακράς ουράς.

en: Titles settings
el_GR: Ρυθμίσεις τίτλου

en: Google News
el_GR: Ειδήσεις Google

en: Video Sitemap
el_GR: Χάρτης ιστοτόπου βίντεο

en: Enter your meta description
el_GR: Εισάγετε την μέτα-περιγραφή

en: Post Excerpt
el_GR: Απόσπασμα άρθρου

en: Default value:
el_GR: Προεπιλεγμένη τιμή:

en: Custom breadcrumbs
el_GR: Προσαρμοσμένα breadcrumbs

en: Enter a custom value, useful if your title is too long
el_GR: Εισαγάγετε μια προσαρμοσμένη τιμή, χρήσιμη εάν ο τίτλος σας είναι πολύ μεγάλος

en: Facebook Title
el_GR: Τίτλος Facebook

en: Enter your Facebook title
el_GR: Εισάγετε τον τίτλο Facebook

en: Facebook description
el_GR: Περιγραφή Facebook

en: Enter your Facebook description
el_GR: Εισαγάγετε την περιγραφή του Facebook σας

en: Facebook Thumbnail
el_GR: Μικρογραφία Facebook

en: Preview your Twitter card using the official validator
el_GR: Προβάλετε την κάρτα Twitter χρησιμοποιώντας τον επίσημο επικυρωτή

note: twitter:title
en: Twitter Title
el_GR: Τίτλος Twitter

en: Enter your Twitter title
el_GR: Εισάγετε το τίτλος σας Twitter

en: Twitter description
el_GR: Περιγραφή Twitter

en: Enter your Twitter description
el_GR: Εισάγετε την περιγραφή Τwitter

en: Twitter Thumbnail
el_GR: Μικρογραφία Twitter

en: Enable redirection?
el_GR: Ενεργοποίηση της ανακατεύθυνσης;

en: 301 Moved Permanently
el_GR: 301 Μετακινήθηκε μόνιμα

en: URL redirection
el_GR: Ανακατεύθυνση διεύθυνσης URL

en: Test your URL
el_GR: Δοκιμάστε τη διεύθυνση URL σας

en: Need help with your redirections? Read our guide.
el_GR: Χρειάζεστε βοήθεια με τις ανακατευθύνσεις σας; Διαβάστε τον οδηγό μας.

en: Exclude this post from Google News Sitemap?
el_GR: Εξαίρεση αυτού του άρθρου από τον Χάρτη ιστοτόπων ειδήσεων Google;

en: Exclude this post from Video Sitemap?
el_GR: Εξαίρεση αυτού του άρθρου από τον Χάρτη ιστοτόπου βίντεο;

en: If your post is set to noindex, it will be automatically excluded from the sitemap.
el_GR: Εάν το άρθρο σας οριστεί σε noindex, θα αποκλειστεί αυτόματα από τον χάρτη ιστότοπου.

en: Video
el_GR: Βίντεο

en: Video URL (required)
el_GR: Διεύθυνση URL βίντεο (απαιτείται)

en: Enter your video URL
el_GR: Εισαγάγετε τη διεύθυνση URL του βίντεο

en: Video URL
el_GR: Διεύθυνση URL βίντεο

en: NOT an external video (eg: video hosting on YouTube, Vimeo, Wistia...)? Check this if your video is hosting on this server.
el_GR: ΟΧΙ ένα εξωτερικό βίντεο (π.χ.: φιλοξενία βίντεο στο YouTube, Vimeo, Wistia ...); Ελέγξτε αν το βίντεο σας φιλοξενείται σε αυτόν τον διακομιστή.

en: Video Title (required)
el_GR: Τίτλος βίντεο (απαιτείται)

en: Enter your video title
el_GR: Εισαγάγετε τον τίτλο βίντεο

en: Video title
el_GR: Τίτλος βίντεο

en: Default: title tag, if not available, post title.
el_GR: Προεπιλογή: ετικέτα τίτλου, και αν δεν είναι διαθέσιμη, τίτλος άρθρου.

en: Video Description (required)
el_GR: Περιγραφή βίντεο (απαιτείται)

en: Enter your video description
el_GR: Εισαγάγετε την περιγραφή του βίντεο

en: Video description
el_GR: Περιγραφή του βίντεο

en: 2048 characters max.; default: meta description. If not available, use the beginning of the post content.
el_GR: 2048 χαρακτήρες μέγιστο, προεπιλογή: περιγραφή meta,και αν δεν είναι διαθέσιμη η αρχή του περιεχομένου του άρθρου.

en: Video Thumbnail (required)
el_GR: Μικρογραφία βίντεο (απαιτείται)

en: Select your video thumbnail
el_GR: Επιλογή μικρογραφίας βίντεο

en: Video Thumbnail
el_GR:  Μικρογραφία βίντεο

en: Minimum size: 160x90px (1920x1080 max), JPG, PNG or GIF formats. Default: your post featured image.
el_GR: Ελάχιστο μέγεθος: 160x90px (1920x1080 max), JPG, PNG ή GIF. Προεπιλογή: η προεπιλεγμένη εικόνα του άρθρου σας.

en: Video Duration (recommended)
el_GR: Διάρκεια βίντεο (συνιστάται)

en: Duration in seconds
el_GR: Διάρκεια σε δευτερόλεπτα

en: Video duration
el_GR: Διάρκεια βίντεο

en: The duration of the video in seconds. Value must be between 0 and 28800 (8 hours).
el_GR: Η διάρκεια του βίντεο σε δευτερόλεπτα. Η τιμή πρέπει να είναι μεταξύ 0 και 28800 (8 ώρες).

en: Video Rating
el_GR: Βαθμολογία βίντεο

en: Video rating
el_GR: Βαθμολογία βίντεο

en: Allowed values are float numbers in the range 0.0 to 5.0.
el_GR: Οι επιτρεπόμενες τιμές είναι αριθμοί μεταξύ τιμών από 0,0 έως 5,0.

en: View count
el_GR: Εμφάνιση μέτρησης

en: Number of views
el_GR: Αριθμός προβολών

en: Video tags
el_GR: Ετικέτες βίντεο

en: Enter your video tags
el_GR: Καταχωρίστε τις ετικέτες βίντεο

en: 32 tags max., separate tags with commas. Default: target keywords + post tags if available.
el_GR: 32 ετικέτες μέγιστο, χωρισμένες με κόμματα.Προεπιλογή: λέξεις-κλειδιά + ετικέτες άρθρων, αν υπάρχουν.

en: Video categories
el_GR: Κατηγορίες βίντεο

en: Enter your video categories
el_GR: Εισαγάγετε τις κατηγορίες βίντεο

en: 256 characters max., usually a video will belong to a single category, separate categories with commas. Default: first post category if available.
el_GR: 256 χαρακτήρες μέγιστο, συνήθως ένα βίντεο θα ανήκει σε μια μόνο κατηγορία, ξεχωρίστε τις κατηγορίες με κόμματα. Προεπιλογή: η πρώτη κατηγορία άρθρου αν είναι διαθέσιμη.

en: NOT family friendly?
el_GR: ΔΕΝ είναι φιλικό προς την οικογένεια;

en: The video will be available only to users with SafeSearch turned off.
el_GR: Το βίντεο θα είναι διαθέσιμο μόνο σε χρήστες που έχουν απενεργοποιήσει την Ασφαλής Αναζήτηση.

en: Remove video
el_GR: Κατάργηση βίντεο

en: Add video
el_GR: Προσθήκη βίντεο

en: Content analysis
el_GR: Ανάλυση περιεχομένου

en: By clicking Migrate, we'll import:
el_GR: Κάνοντας κλικ στη μετακίνηση θα εισάγουμε :

en: Title tags
el_GR: Ετικέτα τίτλου

en: Facebook Open Graph tags (title, description and image thumbnail)
el_GR: Ετικέτες του Open Graph για το Facebook (τίτλος, περιγραφή και μικρογραφία εικόνας)

en: Twitter tags (title, description and image thumbnail)
el_GR: Ετικέτες Twitter (τίτλος, περιγραφή και μικρογραφία εικόνας)

en: Redirect URL
el_GR: Διεύθυνση URL ανακατεύθυνσης

en: Migrate now
el_GR: Μετακίνηση τώρα

en: Change this settings
el_GR: Αλλάξτε αυτές τις ρυθμίσεις

en: To view your sitemap, enable permalinks (not default one), and save settings to flush them.
el_GR: Για να προβάλετε τον χάρτη ιστότοπού σας, ενεργοποιήστε τους μόνιμους συνδέσμους (όχι το προεπιλεγμένο) και αποθηκεύστε τις ρυθμίσεις για να τις καθαρίσετε.

note: IF NGINX
en: Your server uses NGINX. If XML Sitemaps doesn't work properly, you need to add this rule to your configuration:
el_GR: Ο διακομιστής σας χρησιμοποιεί το NGINX. Εάν η χαρτογράφηση ιστοτόπου XML δεν λειτουργεί, πρέπει να προσθέσετε αυτούς τους κανόνες στη διαμόρφωσή σας:

en: View your sitemap
el_GR: Δείτε το χάρτη ιστότοπού σας

en: Ping Google manually
el_GR: Ping Google χειροκίνητα

en: Flush permalinks
el_GR: Καθαρισμός μόνιμων συνδέσμων

en: Learn more on Google official website.
el_GR: Μάθετε περισσότερα στην επίσημη ιστοσελίδα της Google

note: ID
en: Add WP Editor to taxonomy description textarea
el_GR: Προσθέστε τον επεξεργαστή WP στην περιγραφή ταξινόμησης πεδίο κειμένου

note: ID
en: Remove /category/ in URL
el_GR: Κατάργηση /κατηγορία/ από τη διεύθυνση URL

note: ID
en: Remove WordPress generator meta tag
el_GR: Καταργήστε τη μετα-ετικέτα γεννήτριας WordPress

note: ID
en: Remove WordPress shortlink meta tag
el_GR: Καταργήστε τη μετα-ετικέτα shortlink του WordPress

note: ID
en: Remove Windows Live Writer meta tag
el_GR: Καταργήστε τη μετα-ετικέτα του Windows Live Writer

note: ID
en: Remove RSD meta tag
el_GR: Καταργήστε τη μετα-ετικέτα RSD

note: ID
en: Hide Notifications Center
el_GR: Απόκρυψη του κέντρου ειδοποιήσεων

note: ID
en: Hide SEO tools
el_GR: Απόκρυψη εργαλείων SEO

note: ID
en: Show Title tag column in post types
el_GR: Εμφάνιση στήλης ετικέτας τίτλου σε τύπους άρθρων

note: ID
en: Show Meta description column in post types
el_GR: Εμφάνιση της στήλης μέτα-περιγραφή σε τύπους άρθρων

note: ID
en: Show Redirection Enable column in post types
el_GR: Εμφάνιση στήλης ενεργοποιμένης ανακατεύθυνσης σε άρθρα

note: ID
en: Show Redirect URL column in post types
el_GR: Εμφάνιση στήλης διεύθυνσης URL ανακατεύθυνσης σε άρθρα

note: ID
en: Show canonical URL column in post types
el_GR: Προβολη της στήλης κανονικής διεύθυνσης URL στα άρθρα

note: ID
en: Show Target Keyword column in post types
el_GR: Εμφάνιση στήλης "Στόχος λέξης-κλειδιού" σε τύπους άρθρων

note: ID
en: Show noindex column in post types
el_GR: Εμφάνιση στήλης noindex σε τύπους άρθρων

note: ID
en: Show nofollow column in post types
el_GR: Εμφάνιση στήλης nofollow σε τύπους άρθρων

note: ID
en: Show total number of words column in post types
el_GR: Εμφάνιση συνολικού αριθμού στήλης λέξεων σε τύπους άρθρων

note: ID
en: Show Google Page Speed column in post types
el_GR: Εμφάνιση στήλης ταχύτητα σελίδας Google σε τύπους άρθρων

note: ID
en: Enable Google Analytics tracking
el_GR: Ενεργοποιήστε την παρακολούθηση του Google Analytics

note: ID
en: Consent message for user tracking
el_GR: Συμφωνητικό μήνυμα για την παρακολούθηση χρηστών

note: ID
en: Accept button for user tracking
el_GR: Πλήκτρο αποδοχής για την παρακολούθηση χρηστών

note: ID
en: Enable downloads tracking (eg: PDF, XLSX, DOCX...)
el_GR: Ενεργοποίηση παρακολούθησης λήψεων (π.χ. PDF, XLSX, DOCX ...)

note: ID
en: Enable affiliate/outbound links tracking (eg: aff, go, out, recommends)
el_GR: Παρακολούθηση συνδέσμου διαφήμησης / καταγραφή εξερχομένων συνδέσμων (π.χ.: aff, go, out, συνιστόμενα

note: ID
en: Track Authors
el_GR: Καταγραφή συγγραφέων

note: ID
en: Track Categories
el_GR: Καταγραφή κατηγοριών

note: ID
en: Track Tags
el_GR: Καταγραφή ετικετών

note: ID
en: Track Post Types
el_GR: Παρακολουθήστε τους τύπους άρθρων

note: ID
en: Track Logged In Users
el_GR: Παρακολούθηση συνδεδεμένων χρηστών

note: ID
en: Redirect attachment pages to post parent
el_GR: Ανακατεύθυνση σελίδων συνημμένων σε γονικά άρθρα

note: ID
en: Enable XML Image Sitemaps
el_GR: Ενεργοποιήστε τους Χάρτες ιστοτόπου XML

note: ID
en: Enable XML Video Sitemaps
el_GR: Ενεργοποίηση των χάρτων ιστοτόπου XML βίντεο

note: ID
en: Check to INCLUDE Post Types
el_GR: Επιλέξτε για να συμπεριλάβετε τους τύπους άρθρων

note: ID
en: Check to INCLUDE Taxonomies
el_GR: Επιλέξτε για να συμπεριλάβετε τις ταξονομήσεις

note: ID
en: Disable the display of the publication date
el_GR: Απενεργοποιήστε την εμφάνιση της ημερομηνίας δημοσίευσης

note: ID
en: Person or organization
el_GR: Άτομο ή εταιρεία

note: ID
en: Contact type (only for Organizations)
el_GR: Τύπος επαφής (μόνο για Οργανισμό)

note: ID
en: Contact option (only for Organizations)
el_GR: Επιλογή επαφής (μόνο για Οργανισμό)

note: ID
en: Twitter Username
el_GR: Όνομα χρήστη Twitter

note: ID
en: Enable Open Graph Data
el_GR: Ενεργοποιήση δεδομένων Open Graph

note: ID
en: Facebook Link Ownership ID
el_GR: ID αναγνωριστικό σύνδεσης στο Facebook

note: ID
en: Facebook Admin ID
el_GR: Αναγνωριστικό διαχειριστή Facebook

note: ID
en: Facebook App ID
el_GR: Αναγνωριστικό εφαρμογής Facebook

note: ID
en: Enable Twitter Card
el_GR: Ενεργοποίηση της κάρτας Twitter

note: ID
en: Use Open Graph if no Twitter Card is filled
el_GR: Χρησιμοποιήστε το Open Graph εάν δεν έχουν συμπληρωθεί οι κάρτες Twitter

note: ID
en: Image size for Twitter Summary card
el_GR: Μέγεθος εικόνας για την καρτέλα σύνοψης Twitter

note: ID
en: Indicate paginated content to Google
el_GR: Υποδείξτε το περιεχομένο σελίδας στο Google

en: Follow us on Twitter
el_GR: Ακολουθήστε μας στο Twitter

en: Enable noindex
el_GR: Ενεργοποίηση noindex

en: Enable index
el_GR: Ενεργοποίηση ευρετηρίασης

en: Enable nofollow
el_GR: Ενεργοποίηση nofollow

en: Enable follow
el_GR: Ενεργοποίηση follow

en: Enable redirection
el_GR: Ενεργοποίηση ανακατεύθυνσης

en: Disable redirection
el_GR: Απενεργοποίηση ανακατεύθυνσης

en: Title tag
el_GR: Ετικέτα τίτλου

en: Canonical
el_GR: Κανονικός

en: The description is not prominent by default; however, some themes may show it.
el_GR: Η περιγραφή δεν εμφανίζεται από προεπιλογή. Ωστόσο, μερικά θέματα μπορεί να τη δείξουν.

en: X
el_GR: Χ

en: Authors
el_GR: Συγγραφείς

en: Categories
el_GR: Κατηγορίες

en: Tags
el_GR: Ετικέτες

en: Post types
el_GR: Τύποι άρθρων

en: Connected users
el_GR: Συνδεδεμένοι χρήστες

en: Please upload a valid .json file
el_GR: Ανεβάστε ένα έγκυρο αρχείο .json

en: Please upload a file to import
el_GR: Μεταφορτώστε ένα αρχείο για εισαγωγή

en: Please upload a valid .csv file
el_GR: Ανεβάστε ένα έγκυρο αρχείο .csv

en: XML Sitemaps
el_GR: Χάρτης ιστοτόπου XML

en: GO PRO!
el_GR: Αναβαθμήστε σε PRO!

en: Redirect?
el_GR: Ανακατεύθυνση

en: Target Kw
el_GR: Στόχος Kw

en: Page Speed
el_GR: Ταχύτητα σελίδας

en: Analyze this page with Google Page Speed
el_GR: Αναλύστε αυτήν τη σελίδα με το μετρητή ταχύτητας σελίδας Google

note: 404
en: 404 - Page not found
el_GR: 404 - Η δελίδα δεν βρέθηκε

en: NoFollow Links
el_GR: NoFollow σύνδεσμοι

note: H1
en: H1 (Heading 1)
el_GR: Η1 (Επικεφαλίδα 1)

en: %s was found %d times.
el_GR: %s βρέθηκε %d φορές.

en: We found %d Heading 1 (H1) in your content.
el_GR: Βρήκαμε %d Επικεφαλίδα 1 (H1) στο περιεχόμενό σας.

note: H2
en: H2 (Heading 2)
el_GR: Η2 (Επικεφαλίδα 2)

en: Target keywords were found in Heading 2 (H2).
el_GR: Λέξεις-κλειδιά στόχων σας βρέθηκαν στην Επικεφαλίδα 2 (H2).

en: None of your target keywords were found in Heading 2 (H2).
el_GR: Καμία από τις λέξεις-κλειδιά στόχων σας δεν βρέθηκε στην Επικεφαλίδα 2 (H2).

note: H3
en: H3 (Heading 3)
el_GR: Η3 (Επικεφαλίδα 3)

en: Target keywords were found in Heading 3 (H3).
el_GR: Λέξεις-κλειδιά στόχων σας βρέθηκαν στην επικεφαλίδα 3 (H3).

en: None of your target keywords were found in Heading 3 (H3).
el_GR: Κανένας από τις λέξεις-κλειδιά στόχων σας δεν βρέθηκε στην επικεφαλίδα 3 (H3).

en: None of your target keywords were found in the Meta Title.
el_GR: Καμία από τις λέξεις κλειδιά προορισμού δεν βρέθηκαν στον μέτα τίτλο.

en: The length of your title is correct
el_GR: Το μήκος του τίτλου σας είναι σωστό

en: None of your target keywords were found in the Meta description.
el_GR: Καμία από τις λέξεις-κλειδιά στόχων σας δεν βρέθηκε στην περιγραφή Meta.

en: You custom meta description is too long.
el_GR: Η προσαρμοσμένη περιγραφή meta είναι πολύ μεγάλη.

en: The length of your meta description is correct
el_GR: Το μήκος της μετα-περιγραφής σας είναι σωστό

en: We found %d links with nofollow attribute in your page. Do not overuse nofollow attribute in links. Below, the list:
el_GR: Βρήκαμε %d σύνδεσμους με το χαρακτηριστικό nofollow στη σελίδα σας. Μην υπερβείτε το χαρακτηριστικό nofollow σε συνδέσμους. Παρακάτω, η λίστα:

en: This page doesn't have any nofollow links.
el_GR: Αυτή η σελίδα δεν περιέχει συνδέσμους nofollow.

en: Post Content
el_GR: Περιεχόμενο άρθρου
